Menu

800 400 500

Moje MND

Jak se liší Ceník se stropem od základního ceníku

Máte u MND sjednaný základní ceník plynu či elektřiny nebo blíží se expirace vašeho fixního ceníku a přemýšlíte, zda by se vám vyplatil přechod na nově nabízený Ceník se stropem?  

V tabulce níže naleznete stručné porovnání  klíčových parametrů obou ceníků. 

Jejich společnou výhodou je, že nejste na určité ceně dlouhodobě fixováni a smlouvu máte uzavřenu na dobu neurčitou.

Základní ceník doporučujeme, pokud preferujete převážně stabilní ceny energií.  Díky postupnému zajišťování komodity se značným časovým předstihem je tento ceník méně náchylný na časté cenové výkyvy.

Ceník se stropem je naopak více provázán s aktuálními velkoobchodními cenami. Energie jsou pro tento ceník zajišťovány s předstihem relativně kratšího období, což nám umožňuje pružněji reflektovat ceny na trhu a zlevnění se tak projeví rychleji. Platí to však i obráceně. Pokud ceny půjdou nahoru, bude ceník na zdražení rychleji reagovat. 

Přechod na Ceník se stropem

Jako stávající zákazník si Ceník se stropem můžete sjednat přes odkaz v e-mailu, který jste od nás obdrželi, nebo zavoláním na bezplatnou infolinku 800 400 500 či nám z dříve poskytnuté e-mailové adresy zašlete e-mail na aktivace@mnd.cz s předmětem “Chci Ceník se stropem, číslo smlouvy“. Toto číslo naleznete na první straně smlouvy nebo v sekci Smlouva a ceník na první straně našeho nového vyúčtování.

Dovolujeme si vás však upozornit, že kvůli odlišnému způsobu zajištění komodity již následně nebudete moci přejít zpět na základní ceník.

Z důvodu vysokého počtu příchozích požadavků na naše operátory může být aktuálně naše zákaznická linka dostupná hůře, než je obvyklé. Zákazníkům, kteří se rozhodnou pro přechod na Ceník se stropem, doporučujeme jeho aktivaci provést pomocí aktivačního e-mailu.

 

Aktuální přehled všech našich ceníků naleznete v sekci Dokumenty a ceníky ke stažení.

 

Pomohl vám tento článek?

Napište nám prosím, pokud vám nějaká informace v článku chybí. Na základě vašeho podnětu můžeme pomoci dalším zákazníkům.

Svoje konkrétní dotazy k našim produktům a službám však prosím pište na mnd@mnd.cz nebo volejte 800 400 500. Vašemu požadavku se tak můžeme věnovat dříve.

Děkujeme za vaši odpověďNenašli jste odpověď?

Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Volejte zdarma 800 400 500 nebo pište na adresu mnd@mnd.cz.