Menu

800 400 500

Moje MND

Kde zjistím EIC/EAN kód

EAN kód u elektrické energie a EIC kód u plynu je jedinečný identifikátor odběrného místa. Nejjednodušší cestou, jak ho zjistit, je podívat se do Smlouvy o připojení k distribuční soustavě nebo na fakturu apod., kde je uveden. V případě, že nemáte k dispozici smlouvu, fakturu ani jiný podobný dokument, lze EIC/EAN kód zjistit také osobně v zákaznickém centru, písemně či telefonicky.

 

Písemně

EAN/EIC kód lze zjistit také písemně - stačí e-mailem nebo korespondenčně požádat o zaslání EIC/EAN pro své odběrné místo. Ke zjištění kódu můžete také zmocnit jinou osobu, avšak pouze na základě přidělené plné moci, a to v případě, že v plné moci bude přímo specifikováno, že zplnomocňujete ke sdělení EIC/EAN kódu. Následně bude na korespondenční adresu zákazníka zaslán dopis, v němž bude požadovaný údaj, tedy EIC/EAN kód, uveden.

 

Osobně v zákaznickém centru

EAN/EIC kód můžete zjistit přímo v zákaznickém centru svého dodavatele, případně u distributora. Ke zjištění kódu můžete také zmocnit jinou osobu, avšak pouze na základě přidělené plné moci, a to v případě, že v plné moci bude přímo specifikováno, že zplnomocňujete ke sdělení EIC/EAN kódu.

 

Telefonicky

Distributor/dodavatel většinou dané informace telefonicky nesděluje, avšak na základě telefonického požadavku přímo zákazníka bude na jeho korespondenční adresu zaslán dopis, v němž bude požadovaný údaj, tedy EIC/EAN kód, uveden.
 

Pomohl vám tento článek?

Napište nám prosím, pokud vám nějaká informace v článku chybí. Na základě vašeho podnětu můžeme pomoci dalším zákazníkům.

Svoje konkrétní dotazy k našim produktům a službám však prosím pište na mnd@mnd.cz nebo volejte 800 400 500. Vašemu požadavku se tak můžeme věnovat dříve.

Děkujeme za vaši odpověďNenašli jste odpověď?

Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Volejte zdarma 800 400 500 nebo pište na adresu mnd@mnd.cz.