Hlavní stránka>Novinky>Češi preferují jistotu v dodávkách energií. Pokud zvažují změnu, patří MND mezi jejich nejčastější volbu.

Češi preferují jistotu v dodávkách energií. Pokud zvažují změnu, patří MND mezi jejich nejčastější volbu.

JANUARY 5, 2021

MND, Moravské naftové doly, dlouhodobě patří mezi nejpreferovanější nové dodavatele energií. Potvrzují to přírůstky zákazníků, které vykazují statistiky OTE, operátora trhu. Češi při rozhodování mezi dodavateli energií řeší kromě výhodných cenových nabídek i další atributy týkající se zákaznického přístupu dodavatele. MND nabízejí dlouhodobě výhodné dodávky energií a stabilitu férového jednání. MND jsou tak při rozhodování zákazníka o změně dodavatele sázkou na jistotu.

Během jedenácti měsíců roku 2020 změnilo svého dodavatele celkem 603 206 zákazníků. V případě plynu se jedná o 185 051 zákazníků a u elektřiny o 418 155. Je třeba doplnit, že tyto oficiální statistiky OTE se vztahují ke konci listopadu a chybí v nich ještě data za prosinec. Konečná čísla za celý rok 2020 budou ještě vyšší. Změna dodavatele s cílem zlepšit si podmínky odebírání energie je tedy velmi běžná.

Odebírat energie od MND je sázka na jistotu

Z pohledu přírůstků zákazníků je mezi novými dodavateli energií MND již čtvrtým rokem za sebou nejpreferovanějším dodavatelem. Jen od začátku roku 2020 do listopadu přibylo MND na plynu a elektřině celkem 17 678 nových zákazníků na celkových 161 080 zákazníků. Je zřejmé, že koncept dlouhodobě výhodných cen, jednoduchosti a férových podmínek je úspěšný a zákazníci na něj pozitivně reagují. MND je sázka na jistotu správné volby.

„Jako těžaři nabízíme zákazníkům Plyn z první ruky za dlouhodobě výhodné ceny. Výhodnost naší nabídky pečlivě zákazníkům hlídáme. Důkazem toho je snížení základního ceníku Plyn z první ruky, platné od 1. 1. 2021, kterým jsme na změnu cen reagovali mezi novými dodavateli jako jeden z prvních. Co se týká cen elektřiny, jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme s ohledem na vývoj burzovních cen nabídnout výhodnější ceník Proud Ceník 2022, který navíc poskytuje jistotu neměnných cen po delší období. Věříme, že právě fakt, že ceny upravujeme průběžně tak, aby byly výhodné nejen v momentu, kdy se zákazníci pro MND rozhodnou, ale skutečně dlouhodobě, naši zákazníci vítají,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND, a. s.

Vhodnou volbou dobrého dodavatele si můžete zajistit úspory ve vašem rodinném rozpočtu, ale také jistotu poctivého přístupu a kvalitní zákaznické péče. Změna je jednoduchá a zařídit ji můžete pohodlně třeba na naší bezplatné zákaznické lince 800 400 500.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

 

S MND sázíte na jistotu správné volby. Podívejte se na recenze našich zákazníků.

Všechny naše ceníky naleznete zde.


Spočítejte si úsporu s MND

Spočítat úsporu

Plyn – odhad úspory včetně slevy online

150 Kč
2 700 Kč
7 000 Kč
1 MWh
21 MWh
63 MWh

Odhad spotřeby

21 MWh

Pro upřesnění zadejte Vaše PSČ a stávajícího dodavatele.

Načítání...

Ceník eLéto22

Sjednáním ceníku získáte zvýhodněnou cenu za MWh jako prémii za to, že preferujete komunikaci online, elektronické faktury a bezhotovostní zasílání přeplatků, čímž nám pomáháte šetřit přírodu i čas.
Za sjednání online vás navíc odměníme slevou na měsíčních poplatcích až do konce června 2022. Měsíční poplatky vám tak při spotřebě nad 7,56 MWh snížíme ročně o 1 008 Kč, při nižší spotřebě o 516 Kč.