Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND
Hlavní stránka>Novinky>Zajistěte si u MND neměnnou cenu plynu a elektřiny až do konce roku 2023

Zajistěte si u MND neměnnou cenu plynu a elektřiny až do konce roku 2023

6. PROSINCE 2021

S MND si nyní mohou noví í stávající zákaznici zafixovat výhodnou cenu plynu a elektřiny až do konce roku 2023.

Pro elektřinu nabízejí MND od 30. 11. 2021 nový ceník Proud – Ceník Zima 2023, se kterým si mohou noví i stávající zákazníci zajistit pevnou cenu až do konce roku 2023. V nejčastěji používané sazbě D02d je obchodní cena 3 950 Kč za MWh vč. DPH.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

V tabulce níže je uveden orientační přehled záloh s produktem Proud – Ceník Zima 23.

Od 6. 12. 2021 mají zákazníci navíc možnost zajistit si u MND také neměnnou cenu plynu, a to s ceníkem Plyn z první ruky – Ceník Zima 23 za obchodní cenu 1 865 Kč za MWh vč. DPH. Tato cena zůstane zákazníkům stejně jako u elektřiny neměnná až do konce roku 2023. V tabulce níže je opět připojen orientační přehled záloh s tímto ceníkem.

 „Věříme, že v dnešní nejisté době zákaznici ocení jistotu dodávek energií od MND, největšího těžaře ropy a plynu u nás. Aktuálně proto nabízíme možnost zajištění výhodné ceny pro obě komodity až do konce roku 2023.“ říká Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie, a.s. a dodává „Znovu chci uvést, že všem zákazníkům, kteří si u nás zajistili či zajistí fixní cenu, tak obchodními podmínkami garantujeme, že energie jim za danou cenu budeme samozřejmě i dodávat, a to po celou dobu zajištění ceny.“

Získat tuto nabídku a přejít k MND lze jednoduše online z pohodlí domova na http://www.mnd.cz. Nemusíte tedy nikam chodit ani telefonovat na zákaznickou linku. K dlouhodobě výhodným cenám za energie nabízí MND i další benefity jako je jednoduchost, férovost a dostupnost. I díky tomu jsou MND již čtvrtým rokem nejdoporučovanějším dodavatelem energií na českém trhu.

Více informací získáte na našich webových stránkách zde.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420