Menu

800 400 500

Moje MND
21. 10. 2020

Máte rádi dlouhodobou jistotu? V MND můžete do konce roku 2022 ušetřit na plynu tisíce

Od 20. října 2020 přicházíme s novým ceníkem pod názvem „Plyn z první ruky – Ceník 2022“, který umožňuje všem – stávajícím i novým zákazníkům – ušetřit na MWh plynu po dobu hned dvou topných sezón. Až do konce roku 2022 můžete od MND odebírat plyn za obchodní cenu 737 Kč/MWh vč. DPH.

„Jako těžaři nyní v tomto ceníku nabízíme nejen výhodné ceny plynu, ale poskytujeme i jistotu, že budou neměnné po delší období. Věříme, že to v dnešní době zákazníci ocení,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

MND klademe důraz na jednoduchost a péči o zákazníka. O ceník si můžete snadno zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 400 500, která je pro vás k dispozici sedm dní v týdnu od 8 do 20 hodin. Stávající zákazníci si ho mohou jednoduše aktivovat přes e-mail aktivace@mnd.cz.

Chcete z bezpečí domova šetřit přírodu?

Před nedávnem jsme vás informovali o Ceníku eLéto22. Zvýhodňuje všechny, kteří místo tradičního stylu komunikace s námi preferují komunikaci online. Díky tomuto ceníku můžete již dnes většinu věcí ohledně energií vyřídit bezkontaktně z pohodlí domova – od sjednání a podpisu smluvních dokumentů až po obdržení vyúčtování e-mailem. Tak proč toho nevyužít? Odměnou za tento šetrnější přístup k životnímu prostředí, kdy není třeba tisknout faktury ani smlouvy, je ještě výhodnější cena plynu. Kromě ní nabízíme větší komfort a bezpečí, kdy si přeplatek nemusíte vyzvedávat na poště, ale přijde vám rovnou na účet. Ceník garantuje neměnné ceny do 30. června 2022.

Všechny naše ceníky naleznete zde.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

 __PHONE_LEAD_FORM__ 

Zpět na archiv