Menu

Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
12. 3. 2014

Hlásíme první 2 tisíce zájemců o plyn z první ruky!

Děláme první krůčky na cestě stát se jedním z největších dodavatelů zemního plynu českým domácnostem. Již krátce od zahájení prodeje jsme zaznamenali velký nárůst zájemců, které zaujala výhodnost, jednoduchost a nezávaznost naší nabídky...

Děláme první krůčky na cestě stát se jedním z největších dodavatelů zemního plynu českým domácnostem. Již krátce od zahájení prodeje jsme zaznamenali velký nárůst zájemců, které zaujala výhodnost, jednoduchost a nezávaznost naší nabídky.

Během tří týdnů od zahájení prodeje plynu domácnostem nás oslovilo více než 2 tisíce zájemců. Lidé se na nás obrací nejen kvůli výhodné nabídce, ale i na základě negativních zkušeností se současnými prodejci plynu. S podomním prodejem, dlouholetými závazky či skrytými sankcemi a nepřehlednostmi ve smlouvě se u nás totiž nesetkají, se zákazníky hrajeme fér.

Ve výběru dodavatele plynu je dle výsledků průzkumu, který jsme si nechali před vstupem na trh zpracovat, pro dvě třetiny domácností důležité, aby měly možnost kdykoli odstoupit od smlouvy, a to bez hrozby sankcí. Mezi další stěžejní kritéria pro výběr patří podle respondentů srozumitelné a jednoduché podmínky smlouvy a v neposlední řadě je zásadní podmínkou pro výběr dodavatele plynu právě jeho důvěryhodnost. A to vše my nabízíme.

Plné znění tiskové zprávy. 

Zpět na archiv