Menu

Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
4. 5. 2021

MND potvrzují svoji rostoucí oblibu mezi zákazníky. Po prvním čtvrtletí jich mají na 167 tisíc

MND, Moravské naftové doly, jsou dle aktuálního monitoringu trhu letos opět na prvním místě v přírůstku nových zákazníků mezi novými dodavateli energií, kteří mají alespoň 30 tisíc odběrných míst. MND získaly v prvním kvartále celkem 5 530 nových odběrných míst, u plynu 1 543 a u elektřiny 3 987.

Výsledky vychází z oficiálních statistik operátora trhu (OTE), které dále potvrdily, že v prvním čtvrtletí roku 2021 změnilo svého dodavatele již 30 874 Čechů. Počet změn u dodavatelů plynu dosáhl 65 971 odběrných míst. To je o 8 333 více než ve stejném období předchozího roku. Počet změn u dodavatelů elektřiny dosáhl celkově 164 903 odběrných míst, což je meziročně o 20 351 méně.

Pokračující růst počtu našich zákazníků nám samozřejmě dělá velkou radost. Přírůstky jsou pro nás potvrzením, že zákazníci naši nabídku oceňují. Současně jsou pro nás ale také velkým závazkem, abychom naši nabídku zlepšovali průběžně i do budoucna a zákazníci u nás zůstali spokojení,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND.

Chcete se o nabídce MND dozvědět více? Udělejte si nezávaznou kalkulaci online na našich webových stránkách nebo nám zdarma zavolejte na 800 400 500.

__PHONE_LEAD_FORM__

__RECENZE__

Zpět na archiv