Menu

Vážení zákazníci, děkujeme za váš zájem o naši nabídku. Doporučujeme uzavřít smlouvu online na www.mnd.cz. Naše infolinka může být nyní přetížena. Na navýšení její kapacity pracujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
8. 11. 2021

Zajistěte si s MND lepší cenu než u dodavatele poslední instance a získejte jistotu až do konce roku 2022

S MND si můžete pořád ještě zajistit podstatně výhodnější cenu za MWh než u dodavatele poslední instance s fixací ceny až do konce roku 2022. Zálohy si snížíte oproti DPI až o třetinu, a to ne jen na pár měsíců, ale až do 31. 12. 2022.

Dodávku energií od MND si můžete sjednat snadno z pohodlí domova na www.mnd.cz. Nemusíte chodit na pobočky ani telefonovat na zákaznickou linku. Přepisem energií k MND vás provedeme krok za krokem a veškeré dokumenty můžete podepsat online prstem na mobilu či myší na počítači.

Zajistit cenu až do konce roku 2022 si může nejen nový, ale i stávající zákazník. Více o tom, jak si ceník zajistit se dozvíte v ceníku, který najdete zde.

Rozpis záloh MND je zákazníkům rozesílán krátce po zahájení odběru. U MND budou tyto zálohy vs. DPI významně nižší, a to jednak kvůli nižší ceně MND oproti dodavateli poslední instance, ale i proto, že zálohy v MND zákazníkům rozložíme na celý rok odběru.
Rozpis záloh najdete v přiložené tabulce. Odběr u MND si můžete sjednat zde.  

Zpět na archiv