Menu

800 400 500

Moje MND

Pojeďte s námi
na výlet zadarmo

Stačí, když nám vyfotíte vaši fakturu za plyn. Spočítáme vám, kolik byste s MND ušetřili. Pokud si plácneme, získáváte nejen úsporu na energiích, ale také 1 000 Kč na pohonné hmoty u OMV.

 • 1.

  Vyfoťte

  Vyfoťte fakturu za plyn nebo si stáhněte její elektronickou verzi.

 • 2.

  pošlete

  Pošlete fakturu e-mailem na tankuj@mnd.cz nebo vložte níže.

 • 3.

  podepište

  Získáte nezávaznou kalkulaci úspory s návrhem smlouvy, který stačí podepsat.

 • 4.

  natankujte

  Za smlouvu na plyn při odběru nad 7,56 MWh získáváte 1 000 Kč.

Nahrajte a pošlete fakturu

Nahrajte soubory o celkové velikosti do 25 MB

Děkujeme.

Nyní počítáme kolik přechodem k MND ušetříte.
Během pár dní Vás budeme kontaktovat s více detaily.
Pokud si plácneme, můžete začít plánovat výlet.

Odeslání faktury do MND je zcela nezávazné. Zákazníci MND šetří na topení plynem průměrně 22 %.

Jak na to?

 • 1.

  Vyfoťte...

  …první dvě strany poslední faktury za plyn od současného
  dodavatele nebo si stáhněte do PC její elektronickou verzi.

 • 2.

  Pošlete...

  ...fotku/elektronickou verzi faktury na tankuj@mnd.cz nebo ji vložte do formuláře výše a připojte vaše telefonní číslo a e-mail.

 • 3.

  PodepišTE

  Pošleme vám nezávaznou nabídku s roční úsporou na plynu, kterou přechodem k MND můžete získat. Stačí nabídku přijmout a podepsat smlouvu.

 • 4.

  NatankujTE

  Podpisem smlouvy získáváte poukaz na pohonné hmoty v hodnotě 1 000 Kč u OMV. Akce platí pro zákazníky s odběrem plynu nad 7,56 MWh ročně.

Přechodem k MND ušetříte dvakrát – na plynu i pohonných hmotách.

Podmínky akce

PODMÍNKY AKCE

Účastník akce (dále jen „zákazník“) obdrží poukaz v hodnotě 1 000 Kč na odběr pohonných hmot na kterékoliv čerpací stanici OMV (dále jen „poukaz“) při splnění těchto podmínek:

 • Zákazník zašle fotografii/scan/elektronickou verzi posledního vyúčtování plynu od svého stávajícího dodavatele e-mailem na adresu tankuj@mnd.cz nebo přes webový formulář na www.mnd.cz/vyletzadarmo.
 • Následně akceptuje nabídku MND, kterou obdrží emailem spolu s kalkulací úspory do emailu, tedy uzavře s MND smlouvu na odběr zemního plynu anebo elektřiny.
 • Jeho roční spotřeba plynu je větší než 7,56 MWh, což odpovídá spotřebě při topení plynem.

Nárok na poukaz vzniká zákazníkovi za uzavření jedné smlouvy, bez ohledu na počet odběrných míst. Každý zákazník může získat jen jeden poukaz.

Akce se může zúčastnit i náš stávající zákazník, který pošle fakturu za plyn svého známého na e-mail tankuj@mnd.cz a do e-mailu připíše číslo své smlouvy s MND, své kontaktní údaje a kontaktní údaje svého známého. Pokud dojde ze strany doporučené osoby (známého) k uzavření smlouvy na odběr plynu od MND, a roční spotřeba plynu u nově uzavřené smlouvy bude nad 7,56 MWh, získá poukaz na 1 000 Kč jak náš zákazník, tak jeho známý.

Nedohodnou-li se strany jinak, bude zákazníkovi poukaz doručen doporučeně poštou na adresu, kterou uvedl pro účely vytvoření nabídky.

V případě, že zákazník zruší platnou smlouvu před započetím odběru, ztrácí tím nárok na poukaz. MND je v takovém případě oprávněna požadovat vrácení poukazu, případně finanční náhradu.

Akce platí do 13. 8. 2017. MND si vyhrazuje právo změnit podmínky akce.

Proč energie od mnd?

PROČ ENERGIE OD MND?

 • Dlouhodobě výhodně

  Ceny hlídáme za vás tak, aby vám zůstaly výhodné dlouhodobě. Plyn dodáváme přímo z naší těžby s garancí, že při topení nenajdete u 5 nejznámějších dodavatelů srovnatelnou nabídku, která by byla výhodnější.

 • Bez závazků

  Se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete bez dalších poplatků kdykoliv s tříměsíční lhůtou vypovědět.

 • Jednoduše

  S jednoduchými a srozumitelnými dokumenty, bez fíglů a sankcí. Jako první z nejznámějších dodavatelů jsme proto přistoupili k novému Etickému kodexu. U nás máte jistotu správné volby.

 • Dostupně

  K dispozici je vám každý den od 8:00 do 22:00 bezplatná zákaznická linka 800 400 500 a nonstop online zákaznický portál.