MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Kroky MND míří do veřejného sektoru

Kroky MND míří do veřejného sektoru

8. ŘÍJNA 2019

MND rozšiřuje prodej energií na subjekty státní správy a samosprávy. S tímto cílem vstoupilo od října na všechny významné české komoditní burzy energií.

MND se s nabídkou dlouhodobě výhodných energií domácnostem a velkoodběratelům daří. Mezi zákazníky můžeme najít velké teplárny, výrobní podniky, nemocnice, obchodní centra či bytová družstva, jejichž počet stále narůstá. Vstup do veřejného sektoru je tak logickým pokračováním rozvíjející se obchodní činnosti společnosti.

Dobrých výsledků MND dosahuje  především díky kvalitnímu zákaznickému servisu s lidským přístupem, který jde ruku v ruce s odborným poradenstvím a individuálním přístupem k potřebám každého zákazníka. MND jde zároveň s dobou a podporuje nejmodernější informační systémy.

Vedoucí oddělení pro velkoodběratele, Lukáš Elsner, k tomu dodává: „V rozvoji našich služeb a nabídky neusínáme na vavřínech a soustavně pracujeme na rozšiřování prodejních kanálů v rámci České republiky. Vstup do segmentu trhu veřejné správy je pro nás dalším ambiciózním krokem, při kterém se spolu s obchodováním na komoditních burzách budeme samozřejmě účastnit i klasických výběrových řízení.“

Veřejná správa často využívá komoditní burzy,  na kterých MND v říjnu začíná. Na tomto poli už slaví i první úspěchy –od příštího roku bude MND dodávat dlouhodobě výhodný plyn do měst Neratovic či Zdic a jejich organizací.

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG