MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND patří k nejrychleji rostoucím novým dodavatelům na trhu energií. Po třetím čtvrtletí mají 176 tisíc odběrných míst.

MND patří k nejrychleji rostoucím novým dodavatelům na trhu energií. Po třetím čtvrtletí mají 176 tisíc odběrných míst.

27. ŘÍJNA 2021

Podle oficiálních statistik Operátora trhu (OTE) patří MND, Moravské naftové doly, k nejrychleji rostoucím novým dodavatelům na trhu energií, kteří mají alespoň 30 000 odběrných míst. Po třetím čtvrtletí MND získaly celkem 10 474 nových odběrných míst, u plynu 3 474 a u elektřiny 7 000. Celkově tak MND mají více než 176 tisíc odběrných míst.

Z pohledu přírůstku zákazníků je MND již čtvrtým rokem za sebou nejpreferovanějším dodavatelem energií. To je pro nás potvrzením, že zákazníci naši nabídku a férový přístup oceňují dlouhodobě. Obzvlášť v dnešní době, kdy energetický trh je výrazně rozkolísaný, vnímáme jako klíčovou nejen naši cenovou výhodnost, ale i spolehlivost – že dodržujeme to, co slíbíme.

MND je sázka na jistotu správně volby dodavatele energií

Již od roku 2013, kdy jsme na trh vstoupili, je naším cílem nabízet podmínky dodávek energií, na které se zákazníci mohou spolehnout. Kromě výhodných cenových nabídek pečlivě hlídáme i kvalitu našeho zákaznického servisu. K němu patří například to, že si zakládáme na tom, aby naše nabídka byla pro zákazníky vždy přehledná a srozumitelná. V našich jednoduchých dokumentech se proto zákazníci snadno vyznají.

Další články


Member of KKCG Group | Copyright © 2022, MND Energie a.s.

KKCG