MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND patří mezi nejférovější dodavatele energií pro rok 2018

MND patří mezi nejférovější dodavatele energií pro rok 2018

3. DUBNA 2018

Společnost MND a.s. se letos již druhým rokem po sobě umístila na první příčce v průzkumu Nejférovější dodavatel energií, za kterým stojí srovnávací portál srovnám.cz patřící do sítě Tiscali.

Průzkum hodnotil celkem 21 dodavatelů energií, kteří mají minimálně 10 000 zákazníků. Vyhodnocováno bylo stejně jako loni 10 kritérií, mezi které patřila srozumitelnost smluv, bezplatnost zákaznické linky či přihlášení dodavatele energií k Etickému kodexu, který vydává Energetický regulační úřad. MND se loni umístilo na prvním místě s nejlepším hodnocením. Letos toto první místo sdílí ještě s jedním dodavatelem energií a opětovně tak potvrdilo svůj prozákaznický přístup.

Portál srovnám.cz nabízí zákazníkům nezávazné a přehledné srovnání nejen cen energií, ale také podmínek, za kterých zákazník danou cenu získá. Upozorňuje tak na kličky a fígle pod čarou v podobě sankcí, smluvních úvazků na několik let a dalších podmínek, kterých si je potřeba při výběru nového dodavatele energií všímat.

Srovnám.cz se každoročním opakováním průzkumu snaží přispět k větší přehlednosti a transparentnosti jednotlivých nabídek na trhu s energiemi.

Z výsledku průzkumu máme v MND radost a budeme i nadále pokračovat v poskytování dlouhodobě výhodných cen energií za férových podmínek.

Více informací o průzkumu portálu srovnám.cz

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG