Vážení zákazníci, děkujeme za váš zájem o naši nabídku. Doporučujeme uzavřít smlouvu online na www.mnd.cz. Naše infolinka může být nyní přetížena. Na navýšení její kapacity pracujeme. Vaše MND
Hlavní stránka>Novinky>MND přijímají nové zákazníky z řad domácností. Přejít k MND lze jednoduše online

MND přijímají nové zákazníky z řad domácností. Přejít k MND lze jednoduše online

19. ŘÍJNA 2021

MND, Moravské naftové doly přijímají nové zákazníky z řad domácností. Zájemci si odběr mohou zajistit online z pohodlí domova.

V MND přijímáme nové zákazníky z řad domácností. Nabízíme jim možnost zafixovat si ceny energií až do konce roku 2022.

Dodávku energií od MND si lze sjednat jednoduše online na www.mnd.cz - není třeba tedy chodit na pobočky či telefonovat na zákaznickou linku.

„Věřím, že obnovení naší nabídky přispěje k uklidnění situace na trhu. Zákazníci u MND mohou získat  jistotu fixní ceny elektřiny či plynu až do konce roku 2022. Výhodou naší nabídky je pro mnohé i to, že si vše mohou zařídit jednoduše online z pohodlí domova. Zákazníci nemusí nikam chodit, ani volat.“ komentuje Jan Sýkora, ředitel marketingu MND.

Cílem nabídky MND je dát zákazníkům z řad domácností výhodnou alternativu k nabídkám, které nyní dostanou od dodavatelů poslední instance. V porovnání s odběry u dodavatelů poslední instance (DPI) lze u MND ušetřit řádově tisíce korun.

Bližší informace najdete na www.mnd.cz.