MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND vyhlašuje pevnou cenu Plynu z první ruky až do konce roku 2021

MND vyhlašuje pevnou cenu Plynu z první ruky až do konce roku 2021

15. ŘÍJNA 2019

Nabízíme zákazníkům možnost již nyní si zajistit výhodnou cenu Plynu z první ruky až do konce roku 2021. Nabídka platí pro nové, ale i stávající zákazníky.

Zákazníci mají od 15. října možnost sjednat si nabídku Plyn z první ruky – Ceník 2021, se kterým si mohou až do konce roku 2021 zajistit cenu oproti našemu základnímu ceníku ještě o 16 % výhodněji. Spolu s jistotou výhodné neměnné ceny do konce roku 2021 nabízíme zákazníkům i zázemí stabilního dodavatele s lidským přístupem a férovými podmínkami.

Cenu Plynu z první ruky průběžně našim zákazníkům hlídáme tak, aby jim zůstala výhodná dlouhodobě. V posledních měsících ceny plynu kolísají a není možné spolehlivě předpovědět jejich budoucí vývoj. Jako těžaři zákazníkům i nadále nabízíme jednu z nejvýhodnějších cen. Možností zajistit si pevnou cenu plynu do konce roku 2021 reagujeme na přání zákazníků, kteří chtějí mít jistotu neměnné ceny na delší období.“ doplňuje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

Nabídka Plyn z první ruky – Ceník 2021 platí pro nové i stávající zákazníky a je i nadále uzavírána výhradně se smlouvou na dobu neurčitou, kterou lze kdykoliv v tříměsíční lhůtě vypovědět.

Pokud si nový zákazník sjedná Ceník 2021 online, odměníme jej - získá až do konce roku 2021 snížené měsíční poplatky. Na poplatcích tak může v součtu zákazník, který plynem topí, a začne s ceníkem Plyn z první ruky – Ceník 2021 online odebírat od MND od ledna 2020 ušetřit dalších 1 512 Kč.

Více o nabídce MND najdete na www.mnd.cz nebo bezplatné zákaznické lince 800 400 500.

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG