Menu

Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
14. 4. 2017

MND se stalo nejférovějším dodavatelem

Společnost MND a.s. se umístila na prvním místě v průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2017, který provedl srovnávací portál srovnám.cz v rámci sítě Tiscali. Naše společnost tak byla oceněna za férový přístup k zákazníkům.

Portál srovnám.cz ve svém srovnávači nezobrazuje pouze cenové nabídky jednotlivých dodavatelů energií, ale poukazuje také na podmínky, za kterých zákazník výhodnou cenu získává. Do průzkumu bylo zařazeno celkem 17 dodavatelů energií, kteří byli hodnoceni 10 kritérii jako například bezplatná zákaznická linka, srozumitelnost smluvních dokumentů či přihlášení se k aktualizovanému Etickému kodexu. Právě ke kodexu, který potvrzuje prozákaznický přístup dodavatelů, jsme se jako jediní z hodnocených dodavatelů přihlásili právě my. Významnost jednotlivých kritérií průzkumu pak byla určena na základě online průzkumu mezi spotřebiteli.

Portál srovnám.cz má v plánu tento průzkum uskutečňovat každý rok, čímž chce přispět k větší transparentnosti a přehlednosti nabídek na trhu s energiemi.

MND máme z našeho vítězného umístění radost a budeme i nadále dělat vše proto, abychom našim zákazníkům zajistili nejen dlouhodobě výhodnou cenu, ale také výhodné podmínky.

Více informací o průzkumu portálu srovnám.cz

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

 __PHONE_LEAD_FORM__ 

__RECENZE__

Zpět na archiv