MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Ceny energií klesají, využijte toho s jarní nabídkou MND

Ceny energií klesají, využijte toho s jarní nabídkou MND

30. BŘEZNA 2023

Ceny energií dále klesají. Využijte jarní nabídky MND, nyní navíc se slevou 3 000 Kč za sjednání nové smlouvy online.

„V situaci, kdy na trhu ceny energií klesají, se zákazníkům vyplatí přejít na tarify, které tento klesající trend kopírují, a cenu či smlouvu si tedy nyní nefixovat,“ říká k tomu Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND, a dodává: „Právě takovou nabídku pro zákazníky u nás máme a s Ceníky se stropem nabízíme nejen nefixované ceny, ale i výhodné podmínky smlouvy na dobu neurčitou.“

U Ceníků se stropem odvozujeme ceny z aktuálních velkoobchodních cen a díky tomu jsme je od února již dvakrát snížili. Nyní jsou tedy pod úrovní vládního stropu a lze očekávat, že díky senzitivitě ceníků na vývoj na velkoobchodním trhu budeme moci ve snižování cen i nadále pokračovat.

Po březnovém snížení nabízí MND v Cenících se stropem obchodní cenu u plynu 2 636 Kč/MWh s DPH a u elektřiny v nejčastější distribuční sazbě D02d 5 674 Kč/MWh s DPH.

Noví zájemci o dodávku energií od MND mohou nyní při sjednání online využít slevy 3 000 Kč. Ta jim bude vyplacena formou slevy v ročním vyúčtování. Smlouvu mohou podepsat jednoduše online z pohodlí domova. Tato nabídka platí do odvolání, nejdéle však do 1. 5. 2023. Podmínky akce najdete zde.

Objednat se slevou 3000 Kč

 

Jaký je rozdíl mezi Ceníky se stropem a základními ceníky?

Z důvodu bezpečnosti a spolehlivosti dodávek zajišťuje MND pro své zákazníky s tzv. základními ceníky s předstihem. Proto se současný pokles cen na velkoobchodním trhu neprojevuje u těchto zákazníků hned, ale projeví se až s časovým odstupem. Výhodou těchto ceníků je ale zase jejich vyšší odolnost proti výkyvům na trhu, a tedy stabilita.

Ceníky se stropem vychází u MND na rozdíl od základních ceníků z aktuálních velkoobchodních cen, a umožňují tedy pružně reagovat na situaci na trhu.

Proč název Ceníky se stropem?

MND v těchto cenících transparentně uvádí cenu, která je pro rok 2023 nyní zákazníkům garantovaná vládou jako tzv. strop. Zákazníci si tak mohou jednoduše porovnat, jaký rozdíl oproti vládnímu stropu ceníky aktuálně nabízí.

Jak přejít na Ceník se stropem?

Jako stávající zákazník si Ceník se stropem můžete sjednat buď přes odkaz v e-mailu, který jste od nás obdrželi, nebo nám zaslat e-mail na aktivace@mnd.cz s předmětem “Chci Ceník se stropem, číslo smlouvy“. Toto číslo naleznete na první straně smlouvy nebo v sekci Smlouva a ceník na první straně vyúčtování.

Jako nový zákazník si Ceník se stropem můžete sjednat online z pohodlí domova na www.mnd.cz. Nemusíte tedy nikam chodit, ani volat. Za sjednání online vám navíc bude vyplacena formou slevy v ročním vyúčtování sleva 3 000 Kč.  

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG