MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND nabízejí již nyní plyn a elektřinu na úrovni cen zastropovaných vládou

MND nabízejí již nyní plyn a elektřinu na úrovni cen zastropovaných vládou

31. ŘÍJNA 2022

MND, Moravské naftové doly, nabízejí již od 1. listopadu 2022 plyn a elektřinu za ceny na úrovni zastropované vládou.

MND nabízejí od 1. 11. 2022 nové ceníky se stropem, které u plynu stanovují obchodní cenu 3 025 Kč za MWh s DPH a u elektřiny 6 050 Kč za MWh s DPH. Plyn i elektřinu si tak zákazníci mohou sjednat za ceny, které jsou v porovnání s aktuálními běžnými nabídkami energií mimořádně výhodné.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Kromě výhodné ceny jsou ceníky se stropem nastaveny tak, že v případě jejich budoucího poklesu umožňují MND rychlé snížení cen. Zákazníkům tedy nebudou uvedené ceny fixovány. MND nabízejí tyto ceníky se smlouvou na dobu neurčitou, kterou mohou zákazníci v tříměsíční lhůtě vypovědět. S novými ceníky je spojena elektronická forma komunikace, jako posílání faktur e-mailem či automatické zasílání případných přeplatků rovnou na účet zákazníka.

„Jsem rád, že se nám díky ceníkům se stropem povedlo vytvořit produkty, které v současné složité situaci zákazníkům vycházejí vstříc nejen cenou, ale i podmínkami,“ dodává k tomu Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie a.s.

Ceníky se stropem jsou přístupné jak pro nové, tak stávající zákazníky s roční spotřebou do 63 MWh u plynu a 30 MWh u elektřiny. Určené jsou však primárně pro zákazníky nové, kteří ocení kombinaci výhodné ceny a smlouvy na dobu neurčitou, tj. kombinaci, kterou stávající zákazníci MND již mají. I přesto mohou stávající zákazníci na nové ceníky přejít. Těm to bude umožněno od 1. 1. 2023. Ceníky lze sjednat jednoduše online z pohodlí domova. Zájemci tedy nemusí nikam chodit ani telefonovat. Více informací získají na mnd.cz.

Všechny naše ceníky jsou uvedeny v sekci Ceníky.


Přejděte na nejnovější články týkající se aktuálních ceníků MND: 

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG