Menu
Zákaznický portál VO
8. 10. 2021

MND k situaci na energetickém trhu

Pro obrovský nárůst zájemců o dodávku energií od MND, Moravských naftových dolů jsme dne 7. 10. 2021 dočasně pozastavili příjem nových zákazníků. Současně všechny stávající zákazníky MND ujišťujeme, že své závazky z uzavřených smluv vůči zákazníkům, včetně fixace cen, samozřejmě dodržíme a pro stávající zákazníky se tak na dodávkách nic nemění. Příjem nových zákazníků v MND obnovíme, jakmile se situace na trhu uklidní.

MND nabízejí energie českým domácnostem již od roku 2013. Férové podmínky a dlouhodobě výhodná cena jsou naše klíčové priority. Našim cílem je nabízet zákazníkům podmínky dodávek energií, na které se mohou spolehnout.

V posledních dnech evidujeme v MND obrovský zájem od zákazníků v řádech tisíců nových poptávek denně. Tato situace je způsobena jednáním vybraných dodavatelů, kteří neunesli extrémní nárůst cen plynu a elektřiny na velkoobchodních trzích a zákazníkům vypověděli uzavřené fixace cen. Toto jednání považujeme za neetické a chceme se od těchto praktik distancovat.

„S cílem zajistit všem našim stávajícím i novým zákazníkům udržitelné a stabilní podmínky dlouhodobě, jsme se rozhodli dočasně příjem nových zákazníků pozastavit. Jakmile se situace na trhu uklidní, tak naši nabídku samozřejmě obnovíme,“ komentuje Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a dodává: „Všechny naše stávající zákazníky chceme znovu ujistit, že naše pozice je stabilní a naše závazky ze smluv včetně fixace cen, které s nimi máme, samozřejmě plně dodržíme. Jinak řečeno, naše slovo a dohody platí.“

Pro více informací sledujte náš web www.mnd.cz.

__PHONE_LEAD_FORM__

Zpět na archiv