Menu

Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
13. 4. 2015

MND nevyužívá podomní prodejce energií

Moravské naftové doly reagují na článek publikovaný dne 3. dubna 2015 na webu Chrudimskenoviny.cz, které uvedly, že zaměstnanci MND nabízeli na chrudimském sídlišti prodej energií a to přes vyhlášku, která podomní prodej v obci zakazuje. MND podomní prodej energií přímo ani přes obchodní partnery nevyužívá. Po Kuřimi jde tak v krátké době nyní o druhý případ falešných obchodních zástupců MND.

Upozorňujeme proto na toto množící se nekalosoutěžní jednání konkurence, která podvodných podomních prodejců a zneužití jména MND – Moravských naftových dolů stále častěji využívá. V souvislosti s uvedeným podomním prodejem falešných obchodních zástupců se budeme bránit všemi dostupnými právními prostředky včetně podání trestního oznámení na neznámého pachatele, který svým jednáním úmyslně pošpinil dobré jméno MND.

__RECENZE__ 

Zpět na archiv