Menu

Vážení zákazníci, děkujeme za váš zájem o naši nabídku. Doporučujeme uzavřít smlouvu online na www.mnd.cz. Naše infolinka může být nyní přetížena. Na navýšení její kapacity pracujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
19. 10. 2021

MND přijímají nové zákazníky z řad domácností. Přejít k MND lze jednoduše online

MND, Moravské naftové doly přijímají nové zákazníky z řad domácností. Zájemci si odběr mohou zajistit online z pohodlí domova.

V MND přijímáme nové zákazníky z řad domácností. Nabízíme jim možnost zafixovat si ceny energií až do konce roku 2022.

Dodávku energií od MND si lze sjednat jednoduše online na www.mnd.cz - není třeba tedy chodit na pobočky či telefonovat na zákaznickou linku.

„Věřím, že obnovení naší nabídky přispěje k uklidnění situace na trhu. Zákazníci u MND mohou získat  jistotu fixní ceny elektřiny či plynu až do konce roku 2022. Výhodou naší nabídky je pro mnohé i to, že si vše mohou zařídit jednoduše online z pohodlí domova. Zákazníci nemusí nikam chodit, ani volat.“ komentuje Jan Sýkora, ředitel marketingu MND.

Cílem nabídky MND je dát zákazníkům z řad domácností výhodnou alternativu k nabídkám, které nyní dostanou od dodavatelů poslední instance. V porovnání s odběry u dodavatelů poslední instance (DPI) lze u MND ušetřit řádově tisíce korun.

Bližší informace najdete na www.mnd.cz.

 

Zpět na archiv