Menu

Vážení zákazníci, děkujeme za váš zájem o naši nabídku. Doporučujeme uzavřít smlouvu online na www.mnd.cz. Naše infolinka může být nyní přetížena. Na navýšení její kapacity pracujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
19. 2. 2021

Posviťte si na své účty za elektřinu

Pokud si chce domácnost posvítit na své účty za elektřinu a optimalizovat je, má několik možností. Může začít využívat úsporné spotřebiče, zkontrolovat, zda má nastavenou správnou distribuční sazbu, nebo změnit dodavatele energií. Víte, že přechodem k MND lze ušetřit nejen na plynu, ale i na elektřině nemalé peníze?

Také patříte k lidem, kteří neradi platí zbytečně moc? Pokud ano, tak právě vás by mohl zajímat náš nový zvýhodněný ceník elektřiny, který jsme uvedli pod názvem Proud – Ceník 2022. Přechodem na tento ceník můžete dosáhnout oproti základnímu ceníku až o 12 % výhodnější ceny za MWh, ale i jistotu, že tyto ceny vám zůstanou neměnné do 30. června 2022. Zákazníci, kteří si uzavřou smlouvu online, navíc získají zvýhodnění dalších 30 Kč na stálém měsíčním platu. Srovnání Proud – Ceníku 2022 při sjednání online a výši úspory, kterou může zákazník získat, obsahuje následující tabulka:

Přehled platný k 28. 1. 2021, pro sazbu D02d, jistič do 3x10 A, spotřebu 2,5 MWh/rok a distribuční zónu ČEZ.

__NEWS_CONTENT_CALCULATOR__

Pokud si přesně nepamatujete svoji spotřebu, nevadí – jednoduše si ji můžete odhadnout dle naší jednoduché tabulky níže. V ní jsme vám uvedli hrubé odhady průměrných ročních úspor pro některé vybrané spotřebiče při jejich „běžném provozu“. Na první pohled jsou pro jednotlivé spotřebiče úspory relativně malé, ale v dnešní moderní domácnosti používáme samozřejmě běžně mnohem více spotřebičů, než je uvedeno. Spotřeba se u jednotlivých přístrojů bude samozřejmě rovněž lišit pro různě veliké domácnosti – uvedené úspory berte proto s nadhledem.

Přehled platný k 11. 11. 2020, pro sazbu D02d a distribuční zónu ČEZ. Uvedená úspora je při přechodu z ceníku ČEZ – Elektřina na dobu neurčitou na MND – Ceník 2022 Online, spotřeba je orientační.

Přechodem k MND sázíte na jistotu správné volby

V MND nabízíme našim zákazníkům dlouhodobě výhodné dodávky energií a stabilitu férového jednání. To jsou atributy, které oceňují. Díky jejich spokojenosti jsme na trhu s elektřinou čtvrtým největším alternativním dodavatelem s počtem 75 940 odběrných míst a patříme tak podle statistik OTE, operátora trhu, k nejrychleji rostoucím dodavatelům energií.

Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci, přejděte k nám a ušetřete. Volejte zdarma 800 400 500. Jsme vám na ní k dispozici každý den v týdnu od 8 do 20 hod.

 __PHONE_LEAD_FORM__ 

__RECENZE__

Zpět na archiv