MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND vyhlašuje první ceny na následující topnou sezónu

MND vyhlašuje první ceny na následující topnou sezónu

2. KVĚTNA 2018

MND a. s., nabízí svým zákazníkům již nyní možnost zajistit si ještě výhodnější cenu plynu pro příští topnou sezónu.

Zákazníci MND mohou s novým ceníkem Plyn z první ruky - Ceník 2019 získat o více než 12 % výhodnější cenu plynu oproti aktuálnímu základnímu ceníku. Nabídka platí pro nové, ale i stávající zákazníky.

S aktuální nabídkou Plyn z první ruky – Ceník 2019 si zákazníci MND mohou až do konce roku 2019 zajistit cenu Plynu z první ruky s automatickou věrnostní slevou 6 % ještě o 6,7 % výhodněji. Celkově tak oproti základnímu ceníku MND ušetří více než 12 %.

“Cenu Plynu z první ruky průběžně našim zákazníkům hlídáme tak, aby jim zůstala výhodná dlouhodobě. Aktuálně cena plynu na burzách roste a nelze tedy vyloučit, že dojde u plynu pro domácnosti k postupnému zdražení. Věříme proto, že naši zákazníci možnost zajistit si výhodnou cenu plynu až do konce roku 2019 ocení. “ doplňuje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

Nabídka Plyn z první ruky

Ceník 2019 platí pro nové i stávající zákazníky a je i nadále uzavírána výhradně se smlouvou na dobu neurčitou, kterou lze kdykoliv v tříměsíční lhůtě vypovědět.

Tuto nabídku je možné si zajistit do 30. 9. 2018. Více o nabídce MND najdete na www.mnd.cz nebo bezplatné zákaznické lince 800 400 500.


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG