Menu

800 400 500

Moje MND

Mimořádné vyúčtování

O mimořádné vyúčtování můžete žádat k 31. 12. daného roku, a to zcela zdarma. U distributorů GasNet a Pražská plynárenská Distribuce také ke konci měsíce kdykoliv v průběhu roku, u EG.D a ČEZ k jakémukoliv dni v roce. Pro jeho vystavení budete potřebovat společně s žádostí odeslat na příslušného distributora také mimořádný odečet vašeho měřidla. Žádost můžete zaslat i na náš e-mail mnd@mnd.cz, kterou pak na distributora předáme. Vystavení mimořádné faktury může být distributorem zpoplatněno - viz přehled níže. 

 

Jaké jsou poplatky a kdy lze zažádat o mimořádné vyúčtování?
 

DISTRIBUCE KE KONCI ROKU KE KONCI MĚSÍCE JAKÝKOLIV DEN V ROCE

GasNet (RWE)

Zdarma

36 Kč bez DPH

Nelze

Pražská plynárenská Distribuce (PPD)

Zdarma

80 Kč bez DPH

Nelze

EG.D (E.ON)

Zdarma

52 Kč bez DPH

52 Kč bez DPH

ČEZ

Zdarma

Zdarma

Zdarma

Ostatní

Zdarma

Nelze

Nelze

 

 

Mimořádné vyúčtování v Moje MND

U distributorů GasNet a Pražská plynárenská Distribuce můžete o mimořádné vyúčtování zažádat také na portálu Moje MND. Tato funkce je výborným pomocníkem například pro majitele bytů, kteří svůj byt pronajímají a potřebují při změně podnájemníků vyřešit vyúčtování energií. Informace o portálu Moje MND naleznete ve stejnojmenné sekci - Moje MND.

 

Pomohl vám tento článek?

Napište nám prosím, pokud vám nějaká informace v článku chybí. Na základě vašeho podnětu můžeme pomoci dalším zákazníkům.

Svoje konkrétní dotazy k našim produktům a službám však prosím pište na mnd@mnd.cz nebo volejte 800 400 500. Vašemu požadavku se tak můžeme věnovat dříve.

Děkujeme za vaši odpověďNenašli jste odpověď?

Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Volejte zdarma 800 400 500 nebo pište na adresu mnd@mnd.cz.