MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Zákaznický portál Moje MND

Zákaznický portál Moje MND

1. DUBNA 2024

Na portálu Moje MND máte správu svých energií dostupnou odkudkoliv online. Své požadavky vyřídíte jednoduše na počítači nebo v mobilu.

Jednoduchá správa vašich energií odkudkoliv online  

Informace dostupné na jeden klik

Moje MND obsahuje 4 hlavní tematické sekce, do kterých se snadno prokliknete z horní lišty. Jednoduše v nich dohledáte vše, co k pohodlné správě svých energií potřebujete.

Jak se v Moje MND orientovat?

Budík pro optimální nastavení záloh a graf spotřeby

Budík pro kontrolu záloh i graf spotřeby naleznete v záložce „Odběrné místo“. Dostanete se na ni výběrem v horní liště nebo přes titulní stránku „Přehled“ kliknutím na dlaždici odběrného místa, které vás zajímá. 

 

Přehled plateb s možností rychlé úhrady přes QR kód

S portálem máte maximální přehled o platbách záloh i jejich vyúčtování. V záložce „Zálohy a vyúčtování“ je vám k dispozici jak souhrn záloh a plateb pro všechny vaše odběry u MND, tak detailní informace ke každému z nich.

Kliknutím na konkrétní odběrné místo si jednoduše zobrazíte plán záloh, přehled uskutečněných plateb i kompletní sadu dosud vystavených vyúčtování. Na portálu Moje MND jsou bezpečně uložena a žádné se vám neztratí.

 

Na případné neuhrazené platby vás portál sám upozorní varovnou hláškou na úvodní obrazovce „Přehled“ a v detailu odběrného místa. Přes tlačítko „Zobrazit detail“ nebo tlačítko „Zaplatit“ zjistíte veškeré podrobnosti o platbě a zobrazíte si QR kód pro rychlou úhradu.

Snadné přihlášení a kvalitní zobrazení na počítači i v mobilu

Kromě klasického přihlášení přes e-mailovou adresu a heslo můžete alternativně využít také spárování se svým účtem na Googlu či Facebooku. Novým zákazníkům zasíláme pro usnadnění po podpisu smlouvy e-mailem aktivační odkaz.

Svoje energie můžete spravovat v režimu 24/7 odkudkoliv. Moje MND je optimalizováno jak pro práci na počítači, tak pro zobrazení v mobilu či tabletu.

 

Máte uzavřenou smlouvu s MND, ale ještě neodebíráte energie – i pro vás je Moje MND

Uzavřeli jste smlouvu s MND a čekáte na zahájení odběru? Již po podpisu smlouvy od nás obdržíte přihlašovací údaje. Můžete si tak jednoduše a kdykoliv zkontrolovat, v jaké fázi se váš přechod k MND nachází.

Ještě nejste zákazníkem MND, ale také si chcete své energie spravovat tak jednoduše?

Přejít k MND je opravdu snadné. Více na mnd.cz.

 

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG