Hlavní stránka>Novinky>Češi preferují jistotu v dodávkách energií. Pokud zvažují změnu, patří MND mezi jejich nejčastější volbu.

Češi preferují jistotu v dodávkách energií. Pokud zvažují změnu, patří MND mezi jejich nejčastější volbu.

5. LEDNA 2021

MND, Moravské naftové doly, dlouhodobě patří mezi nejpreferovanější nové dodavatele energií. Potvrzují to přírůstky zákazníků, které vykazují statistiky OTE, operátora trhu. Češi při rozhodování mezi dodavateli energií řeší kromě výhodných cenových nabídek i další atributy týkající se zákaznického přístupu dodavatele. MND nabízejí dlouhodobě výhodné dodávky energií a stabilitu férového jednání. MND jsou tak při rozhodování zákazníka o změně dodavatele sázkou na jistotu.

Během roku 2020 změnilo svého dodavatele celkem 647 406 zákazníků. V případě plynu se jedná o 201 325 zákazníků a u elektřiny o 446 081. Změna dodavatele s cílem zlepšit si podmínky odebírání energie je tedy velmi běžná a zákaznici díky tomu přináší do svých rodinných rozpočtů i značné úspory.

Odebírat energie od MND je sázka na jistotu

Z pohledu přírůstků zákazníků je mezi novými dodavateli energií MND již čtvrtým rokem za sebou nejpreferovanějším dodavatelem. Za rok 2020 přibylo MND na plynu
(4 050) a elektřině (14 948) celkem 18 998 nových zákazníků na celkových 162 400 zákazníků. Je zřejmé, že koncept dlouhodobě výhodných cen, jednoduchosti a férových podmínek je úspěšný a zákazníci na něj pozitivně reagují. MND je sázka na jistotu správné volby.

„Jako těžaři nabízíme zákazníkům Plyn z první ruky za dlouhodobě výhodné ceny. Výhodnost naší nabídky pečlivě zákazníkům hlídáme. Důkazem toho je snížení základního ceníku Plyn z první ruky, platné od 1. 1. 2021, kterým jsme na změnu cen reagovali mezi novými dodavateli jako jeden z prvních. Co se týká cen elektřiny, jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme s ohledem na vývoj burzovních cen nabídnout výhodnější ceník Proud Ceník 2022, který navíc poskytuje jistotu neměnných cen po delší období. Věříme, že právě fakt, že ceny upravujeme průběžně tak, aby byly výhodné nejen v momentu, kdy se zákazníci pro MND rozhodnou, ale skutečně dlouhodobě, naši zákazníci vítají,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND, a. s.

Vhodnou volbou dobrého dodavatele si můžete zajistit úspory ve vašem rodinném rozpočtu, ale také jistotu poctivého přístupu a kvalitní zákaznické péče. Změna je jednoduchá a zařídit ji můžete pohodlně třeba na naší bezplatné zákaznické lince 800 400 500.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

 

S MND sázíte na jistotu správné volby. Podívejte se na recenze našich zákazníků.

Všechny naše ceníky naleznete zde.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto zde uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Plyn – odhad úspory včetně slevy online

2 700 Kč/měsíc

150 Kč
2 700 Kč
7 000 Kč

0 MWh

1 MWh
0 MWh
63 MWh

Odhad spotřeby

0

Nabídku Vašeho dodavatele
cenou nepřebijeme,

ale máme řadu dalších výhod!

  • S námi máte jednoduchou a srozumitelnou smlouvu na dobu neurčitou.
  • Dokumenty u nás můžete podepsat odkudkoliv přes mobil nebo počítač.
  • K dispozici jsme vám každý den zdarma na telefonu 800 400 500.
  • Své výdaje za energie máte kdykoliv pod kontrolou na portálu MojeMND.

Roční platba u MND

0

  • Ceník 2023 Online

  • Za sjednání online vás navíc odměníme slevou na měsíčních poplatcích do konce roku 2023. Měsíční poplatky vám tak při spotřebě nad 7,56 - 63 MWh snížíme ročně o 1 008 Kč, při nižší spotřebě o 516 Kč.
  • Ceny MND platné k 17. 8. 2021
  • Při kalkulaci úspory se opíráme o nezávislý zdroj tzb-info.cz a regulované ceny platné k 1. 1. 2021.