MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND potvrzují svoji rostoucí oblibu mezi zákazníky.

MND potvrzují svoji rostoucí oblibu mezi zákazníky.

4. KVĚTNA 2021

MND jsou dle monitoringu trhu opět na prvním místě v přírůstku nových zákazníků mezi novými dodavateli energií s min. 30 tisíc odběrných míst.

MND získaly v prvním kvartále celkem 5 530 nových odběrných míst, u plynu 1 543 a u elektřiny 3 987.

Výsledky vychází z oficiálních statistik operátora trhu (OTE), které dále potvrdily, že v prvním čtvrtletí roku 2021 změnilo svého dodavatele již 30 874 Čechů. Počet změn u dodavatelů plynu dosáhl 65 971 odběrných míst. To je o 8 333 více než ve stejném období předchozího roku. Počet změn u dodavatelů elektřiny dosáhl celkově 164 903 odběrných míst, což je meziročně o 20 351 méně.

Pokračující růst počtu našich zákazníků nám samozřejmě dělá velkou radost. Přírůstky jsou pro nás potvrzením, že zákazníci naši nabídku oceňují. Současně jsou pro nás ale také velkým závazkem, abychom naši nabídku zlepšovali průběžně i do budoucna a zákazníci u nás zůstali spokojení,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND.

Chcete se o nabídce MND dozvědět více? Udělejte si nezávaznou kalkulaci online na našich webových stránkách nebo nám zdarma zavolejte na 800 400 500.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG