MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND spouští nový TV spot s 6% slevou jako prémií za věrnost

MND spouští nový TV spot s 6% slevou jako prémií za věrnost

11. LEDNA 2018

Pro MND - největší českou těžařskou společnost ropy a plynu - je věrnost zákazníků srdeční záležitostí.

O tom svědčí i to, že od začátku roku odměňuje MND své zákazníky za jejich věrnost snížením ceny Plynu z první ruky o 6 %, a to předem a automaticky. Odměna za věrnost se tak týká i nových zákazníků.

MND informaci o plošném cenovém snížení Plynu z první ruky sdělilo svým stávajícím zákazníkům již v prosinci loňského roku formou přímé komunikace. Komunikační kampaň chce toto sdělení dostat k široké veřejnosti. „V MND si věrnosti našich zákazníků vážíme. Naši nejlepší těžařskou cenu chceme nabízet všem, tj. nejen těm, kteří se k ní přihlásí. Proto jsme se rozhodli všechny zákazníky Plynu z první ruky odměnit dopředu a automaticky 6% slevou jako prémií za věrnost. Pro získání slevy nemusí zákazník nic dělat, bude mu nastavena zcela automaticky,“ vysvětluje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

„Jsme těžaři, a proto nabízíme výhodnou cenu a férové podmínky našim zákazníkům dlouhodobě. Na rozdíl od jiných věrnostních nabídek dáváme zákazníkům naši věrnostní slevu automaticky předem, a to jak těm novým, tak stávajícím. Věříme, že tento netradiční přístup naši zákazníci ocení,“ dodává Sýkora.

Kampaň vznikla ve spolupráci s agenturou Publicis, o produkci se postarala Armada Films, režie se chopil Tomáš Řehořek. Spot poběží na kanálech TV Nova, Prima a Barrandov od 12. ledna 2018 a dále bude komunikace rolována do online a tisku. Jako již tradičně se ve spotu v roli těžaře objevuje skutečný zaměstnanec MND Antonín Šimík.

MND cenovým snížením u Plynu z první ruky odměňuje zákazníky nejen za věrnost, ale zároveň potvrzuje to, co zákazníkům slíbilo. Jako těžař hlídá ceny na trhu za ně a díky tomu mohou pustit starost o hlídání cen energií z hlavy. Ne náhodou tak bylo MND v roce 2017 dle výsledků OTE (Operátor trhu) nejrychleji rostoucí firmou na trhu a i v tomto letošním roce chce v růstu i nadále pokračovat.

Na video se můžete podívat na tomto odkazu: https://youtu.be/R-uJGFhUhpI

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG