MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Neplatíte za energie zbytečně více, než musíte?

Neplatíte za energie zbytečně více, než musíte?

25. KVĚTNA 2020

Když nám číšník přinese pivo pod míru, obratem mu ho vrátíme. Jak ale zjistit, zda neplatíme zbytečně moc za energie?

Zjistit, zda neplatím za energie zbytečně více, je dnes již poměrně běžná a jednoduchá věc a překvapivě zabere jen chvilku. V MND jsme pro zákazníky nově připravili ještě jednodušší online kalkulačku, kde stačí zadat roční spotřebu plynu či zálohu. Kalkulátor pak okamžitě zobrazí možnou indikativní úsporu na Plynu z první ruky.

Kolik mohu na Plynu z první ruky ušetřit?

Díky dodávce napřímo z vlastní těžby, bez zbytečných prostředníků, nabízíme Plyn z první ruky dlouhodobě výhodně. Pokud zákazník převede svůj plyn k MND, získá za své peníze stejné množství plynu, ale navíc mu v peněžence může zůstat až čtvrtina peněz jako úspora z roční platby za plyn. Zákazník, který plynem topí, tak může získat i 6 757 Kč (27 %), které dnes úplně zbytečně dává stávajícímu dodavateli energií navíc. Kromě výhodné ceny u nás získá plyn i elektřinu s velmi jednoduchými podmínkami a smlouvou na dobu neurčitou, kterou lze kdykoliv vypovědět. V MND mají zákazníci k dispozici bezplatnou infolinku 800 400 500, na kterou se dovolají i o víkendu, či online zákaznický portál, který je u nás samozřejmostí.

Ušetřit s MND na energiích

Co je ještě dobré vědět?

V MND věříme, že o dodavateli energie se nerozhodujeme jen na rok. Proto je naše nejlepší nabídka dostupná všem, novým i stávajícím zákazníkům. V MND tedy výhodnou cenu dostanete vždy, tj. ne jen v momentu, kdy k nám přecházíte. Jsme rádi, že tento náš přístup zákazníci oceňují, a díky jejich přírůstkům patříme nyní již k vůbec nejpreferovanějším dodavatelům energií.

Za MND odpovídal Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG