MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Plyn z první ruky ještě výhodněji

Plyn z první ruky ještě výhodněji

1. LISTOPADU 2020

Plyn z první ruky patří v porovnání s obdobnými ceníky jiných dodavatelů na trhu k dlouhodobě nejvýhodnějším nabídkám.

Od 1. 1. 2021 bude tento ceník ještě výhodnější – obchodní cenu za MWh plynu v rámci tohoto ceníku snižujeme o 6 %. Zákazníci tak budou s tímto ceníkem odebírat plyn ještě o 54 Kč/MWh vč. DPH výhodněji než doposud. Pro změnu ceny zákazníci nemusí nic dělat, výhodnější cena jim bude nastavena automaticky.

Jako těžaři nabízíme zákazníkům Plyn z první ruky za dlouhodobě výhodné ceny a podmínky. Snížení cen základního ceníku Plynu z první ruky je dalším důkazem, že výhodnost naší nabídky pro zákazníky pečlivě hlídáme. Zákazníkům ceny upravujeme průběžně tak, aby pro ně byla naše nabídka výhodná nejen v momentu, když se pro nás rozhodnou, ale skutečně dlouhodobě. Věříme, že uvedené automatické snížení ceny naše zákazníky potěší,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

Zákazníci s ceníkem Plyn z první ruky s přiznanou prémií za věrnost si mohou svou dodatečnou orientační úsporu vč. DPH sami jednoduše spočítat s využitím následujícího vzorce: úspora = 54 Kč × roční spotřeba v MWh. Pokud tedy dnes zákazník s Plynem z první ruky s prémií za věrnost odebírá ročně např. 15 MWh, od ledna se stejným ceníkem při stejné roční spotřebě ušetří navíc 810 Kč (54 Kč × 15) vč. DPH.

 

Plyn s prémií za věrnost

Stávající zákazníci nemusí pro změnu ceny nic dělat, levnější cenu jim od ledna nastavíme zcela automaticky. O tomto zlevnění budeme zákazníky informovat prostřednictvím SMS v průběhu listopadu. Zároveň budeme posílat také informativní e-mail nebo dopis. Nové ceníky si na našich stránkách můžete prohlédnout od 2. 11. 2020 v sekci Dokumenty ke stažení.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG