Hlavní stránka>Novinky>Plyn z první ruky ještě výhodněji

Plyn z první ruky ještě výhodněji

1. LISTOPADU 2020

Plyn z první ruky patří v porovnání s obdobnými ceníky jiných dodavatelů na trhu k dlouhodobě nejvýhodnějším nabídkám. Od 1. 1. 2021 bude tento ceník ještě výhodnější – obchodní cenu za MWh plynu v rámci tohoto ceníku snižujeme o 6 %. Zákazníci tak budou s tímto ceníkem odebírat plyn ještě o 54 Kč/MWh vč. DPH výhodněji než doposud. Pro změnu ceny zákazníci nemusí nic dělat, výhodnější cena jim bude nastavena automaticky.

Jako těžaři nabízíme zákazníkům Plyn z první ruky za dlouhodobě výhodné ceny a podmínky. Snížení cen základního ceníku Plynu z první ruky je dalším důkazem, že výhodnost naší nabídky pro zákazníky pečlivě hlídáme. Zákazníkům ceny upravujeme průběžně tak, aby pro ně byla naše nabídka výhodná nejen v momentu, když se pro nás rozhodnou, ale skutečně dlouhodobě. Věříme, že uvedené automatické snížení ceny naše zákazníky potěší,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

Zákazníci s ceníkem Plyn z první ruky s přiznanou prémií za věrnost si mohou svou dodatečnou orientační úsporu vč. DPH sami jednoduše spočítat s využitím následujícího vzorce: úspora = 54 Kč × roční spotřeba v MWh. Pokud tedy dnes zákazník s Plynem z první ruky s prémií za věrnost odebírá ročně např. 15 MWh, od ledna se stejným ceníkem při stejné roční spotřebě ušetří navíc 810 Kč (54 Kč × 15) vč. DPH.

 

Stávající zákazníci nemusí pro změnu ceny nic dělat, levnější cenu jim od ledna nastavíme zcela automaticky. O tomto zlevnění budeme zákazníky informovat prostřednictvím SMS v průběhu listopadu. Zároveň budeme posílat také informativní e-mail nebo dopis. Nové ceníky si na našich stránkách můžete prohlédnout od 2. 11. 2020 v sekci Dokumenty ke stažení.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto zde uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Plyn – odhad úspory včetně slevy online

2 700 Kč/měsíc

150 Kč
2 700 Kč
7 000 Kč

0 MWh

1 MWh
0 MWh
63 MWh

Odhad spotřeby

0

Nabídku vašeho dodavatele
cenou nepřebijeme,

ale máme řadu dalších výhod!

  • S námi máte jednoduchou a srozumitelnou smlouvu na dobu neurčitou.
  • Dokumenty u nás můžete podepsat odkudkoliv přes mobil nebo počítač.
  • K dispozici jsme vám každý den zdarma na telefonu 800 400 500.
  • Své výdaje za energie máte kdykoliv pod kontrolou na portálu MojeMND.

Roční platba u MND

0

  • Plyn z první ruky – Online

  • Za sjednání online vás v prvním roce odběru odměníme slevou na měsíčních poplatcích. Měsíční poplatky vám tak při spotřebě nad 7,56 - 63 MWh snížíme ročně o 1 008 Kč, při nižší spotřebě o 516 Kč.
  • Ceny MND platné k 22. 5. 2022.
  • Při kalkulaci úspory se opíráme o nezávislý zdroj tzb-info.cz a regulované ceny platné k 1. 1. 2021.