Hlavní stránka>Novinky>Plyn z první ruky ještě výhodněji

Plyn z první ruky ještě výhodněji

NOVEMBER 1, 2020

Plyn z první ruky patří v porovnání s obdobnými ceníky jiných dodavatelů na trhu k dlouhodobě nejvýhodnějším nabídkám. Od 1. 1. 2021 bude tento ceník ještě výhodnější – obchodní cenu za MWh plynu v rámci tohoto ceníku snižujeme o 6 %. Zákazníci tak budou s tímto ceníkem odebírat plyn ještě o 54 Kč/MWh vč. DPH výhodněji než doposud. Pro změnu ceny zákazníci nemusí nic dělat, výhodnější cena jim bude nastavena automaticky.

Jako těžaři nabízíme zákazníkům Plyn z první ruky za dlouhodobě výhodné ceny a podmínky. Snížení cen základního ceníku Plynu z první ruky je dalším důkazem, že výhodnost naší nabídky pro zákazníky pečlivě hlídáme. Zákazníkům ceny upravujeme průběžně tak, aby pro ně byla naše nabídka výhodná nejen v momentu, když se pro nás rozhodnou, ale skutečně dlouhodobě. Věříme, že uvedené automatické snížení ceny naše zákazníky potěší,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

Zákazníci s ceníkem Plyn z první ruky s přiznanou prémií za věrnost si mohou svou dodatečnou orientační úsporu vč. DPH sami jednoduše spočítat s využitím následujícího vzorce: úspora = 54 Kč × roční spotřeba v MWh. Pokud tedy dnes zákazník s Plynem z první ruky s prémií za věrnost odebírá ročně např. 15 MWh, od ledna se stejným ceníkem při stejné roční spotřebě ušetří navíc 810 Kč (54 Kč × 15) vč. DPH.

 

Stávající zákazníci nemusí pro změnu ceny nic dělat, levnější cenu jim od ledna nastavíme zcela automaticky. O tomto zlevnění budeme zákazníky informovat prostřednictvím SMS v průběhu listopadu. Zároveň budeme posílat také informativní e-mail nebo dopis. Nové ceníky si na našich stránkách můžete prohlédnout od 2. 11. 2020 v sekci Dokumenty ke stažení.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde


Spočítejte si úsporu s MND

Spočítat úsporu

Plyn – odhad úspory včetně slevy online

150 Kč
2 700 Kč
7 000 Kč
1 MWh
21 MWh
63 MWh

Odhad spotřeby

21 MWh

Pro upřesnění zadejte Vaše PSČ a stávajícího dodavatele.

Načítání...

Ceník eLéto22

Sjednáním ceníku získáte zvýhodněnou cenu za MWh jako prémii za to, že preferujete komunikaci online, elektronické faktury a bezhotovostní zasílání přeplatků, čímž nám pomáháte šetřit přírodu i čas.
Za sjednání online vás navíc odměníme slevou na měsíčních poplatcích až do konce června 2022. Měsíční poplatky vám tak při spotřebě nad 7,56 MWh snížíme ročně o 1 008 Kč, při nižší spotřebě o 516 Kč.