MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Pozor na falešné obchodní zástupce MND

Pozor na falešné obchodní zástupce MND

25. DUBNA 2016

Tím, jak stoupá povědomí o nabídce MND, roste bohužel i snaha podomních prodejců konkurence vydávat se za obchodní zástupce naší společnosti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vás informovat o případu, který jsme minulý týden zaznamenali a požádat vás, abyste si na podobné jednání dávali pozor.

O podezření z nekalého jednání prodejce nás informovala naše zákaznice dne 19. dubna 2016. Cizí obchodní zástupce ji navštívil v jejím bytě, přičemž se představil jako zástupce MND. Tvrdil, že MND – Moravské naftové doly mají jiné ceny na Moravě a jiné ceny v ostatních částech České republiky. A vzhledem k tomu, že zákaznice bydlí ve východních Čechách, musí prý podepsat novou smlouvu, aby jí mohly platit nové snížené ceny.

Zákaznice si ale vzpomněla, že jí na konci února přišel od MND dopis, kde jsme ji informovali o automatickém snížení ceny plynu bez nutnosti cokoliv měnit. V tu chvíli zpozornila. Poté si všimla, že na nové smlouvě již není uveden název společnosti MND, ale jiného dodavatele energií. Proto prodejce okamžitě vyprovodila z bytu a svojí zkušenost nám nahlásila.

Pokud by měl některý z dalších našich zákazníků podobnou zkušenost, prosíme o jeho nahlášení na naší bezplatnou zákaznickou linku 800 400 500.

Pozn. MND má stejné obchodní ceny po celé České republice a ceny, které jsme snižovali od 1. března 2016, byly sníženy automaticky všem zákazníkům.

Děkujeme

Vaše MND

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG