MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Solární účet od MND nabízí nově jednoduchý a férový výkup elektřiny z fotovoltaiky

Solární účet od MND nabízí nově jednoduchý a férový výkup elektřiny z fotovoltaiky

16. SRPNA 2023

MND, Moravské naftové doly, nově nabízejí výkup elektřiny z fotovoltaiky.

Zájemci z řad domácností si mohou u MND uzavřít spolu se smlouvou o sdružených dodávkách elektřiny také jednoduchý dodatek ke smlouvě o tzv. Solárním účtu. Na tento účet se jim pak budou účtovat všechny přebytky elektřiny z fotovoltaiky, a to za dopředu známou cenu 2 000 Kč za MWh vč. DPH.

Solární účet umožní zákazníkům MND z řad domácností prodej elektřiny z fotovoltaiky do 50 kW za aktuální cenu 2 000 Kč za MWh vč. DPH a s jednoduchou smlouvou na dobu neurčitou. Za vedení Solárního účtu uhradí zákazníci bez ohledu na objem výkupu měsíční platbu ve výši 60 Kč včetně DPH. Solární účet mohou zákazníci MND kombinovat s jakýmkoliv ceníkem na dodávku elektřiny od MND. Stav tohoto účtu si pak mohou zákazníci pohodlně kontrolovat na portálu Moje MND, kde kromě aktuálního zůstatku v korunách uvidí i množství vykoupené elektřiny. Získané prostředky z výkupu mohou zákazníci elegantně využít na snížení svých vlastních nákladů na elektřinu v rámci vyúčtování.  

„Klíčové výhody výkupu elektřiny z fotovoltaiky, resp. Solárního účtu od MND jsou pro zákazníky jednoduchost sjednání, dopředu známá cena a jednoduchá smlouva na dobu neurčitou,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu společnosti MND Energie a.s., a doplňuje: „Věříme, že zákazníci ocení fakt, že díky Solárnímu účtu jednoduše zužitkují opravdu všechny přebytky své fotovoltaické elektrárny bez dalších omezení.“

Výkup elektřiny z FVE

Solární účet si mohou noví zákazníci u MND sjednat v jednom kroku spolu se smlouvou o sdružených službách dodávky elektřiny online na www.mnd.cz nebo telefonicky na zákaznické lince 800 400 500. Stávající zákazníci si mohou Solární účet sjednat přes zákaznický portál Moje MND. Produkt je určen pro domácnosti, které vlastní fotovoltaickou elektrárnu s instalovaným výkonem do 50 kW provozovanou bez licence a s provozovatelem distribuční soustavy mají ujednánu možnost přetoků přebytečné elektřiny do sítě.

Objednat výkup online

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG