MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Úspora za plyn u MND

Úspora za plyn u MND

26. KVĚTNA 2015

U MND svým zákazníkům garantujeme, že Plyn z první ruky od MND budou odebírat dlouhodobě výhodně. To Vám dokazuje i jednoduchý graf v článku.

Naši zákazníci používají plyn především na topení. Jejich průměrná spotřeba se pohybuje kolem 21 MWh za rok. Pro výpočet úspory jsme použili nejčastější produkt dominantního dodavatele – produkt Standard od RWE.

V porovnání s tímto produktem naši zákazníci vloni ušetřili 3 674 Kč a letos ušetří dalších 5 726 Kč. Úspora za rok 2015 je u MND oproti roku 2014 ještě větší, a to díky tomu, že jsme všem zákazníkům v říjnu snižovali ceny. Jak těm novým, tak stávajícím.  Naši zákazníci u nás tedy za 2 roky ušetří průměrně 9 400 Kč.

Pozn. S nárůstem počtu našich zákazníků se mění i průměrná spotřeba našeho typického zákazníka. Minulý rok byla průměrná spotřeba našeho zákazníka 31 MWh plynu za rok. Tento rok nám přibývají i domácnosti s menší spotřebou a  průměrná spotřeba našeho typického zákazníka tak klesla na 21 MWh za rok. V grafu tedy můžete vidět aktuální reálné úspory našich zákazníků.

Vypočítejte si nezávaznou kalkulaci Vaší úspory za 5 minut! 


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG