MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>V MND jednoduše zjistíte, zda za plyn platíte férovou cenu

V MND jednoduše zjistíte, zda za plyn platíte férovou cenu

14. LEDNA 2020

Každý z nás ví, jaká je dobrá cena banánů, ale víme to u ceny energií?

Energie přitom dnes znamenají velkou položku na rodinných rozpočtech, mnohdy se jedná o desetitisíce korun ročně a pro zákazníky není často jednoduché se v cenách energií vyznat. Na to, jak vnímáme férovou cenu v MND odpovídá Jan Sýkora, ředitel marketingu MND, a.s.

Co podle vás znamená „férová cena“ energií?

Pod férovou cenou je třeba vnímat jak výhodnost, tak férové podmínky. Zákazník by si měl pohlídat, jestli dostává výhodnou cenu a podmínky na delší období, a nejen v momentu, kdy k dodavateli přechází. Jinak se může klidně stát, že zákazník po čase skončí na předražené ceně, aniž by si to uvědomil. Proto u nás všem zákazníkům nabízíme to nejlepší z naší nabídky bez ohledu na to, jestli je to nový, nebo stávající zákazník. Zákazníkům nabízíme výhradně smlouvy na dobu neurčitou, u kterých vždy ví, jak je vypovědět. V našich podmínkách nenajdete poznámky pod čarou, skryté sankce, nebo nesrozumitelné právní kličky.

Co ještě v MND děláte odlišně?

Věříme, že spokojený zákazník je základem našeho budoucího úspěchu. O naše zákazníky se proto staráme s co největší pečlivostí a vrací se nám to - již třetím rokem po sobě patří MND v zisku nových zákazníků k nejrychleji rostoucím dodavatelům energií. Nedávno naši zákaznickou péči jako nejlepší v energetice ocenila Hospodářská komora, čehož si velmi vážíme a bereme to jako závazek vůči našim zákazníkům do budoucna.

Kolik můžu s MND ušetřit?

Pokud si u nás typický zákazník na topení plynem zajistí cenu do konce roku 2021, ušetří za rok v průměru 5 749 Kč, tedy 18 %. Pokud si smlouvu sjedná přes internet, odměníme ho. Takový zákazník v průměru ušetří 6 757 Kč, respektive 21 %. Typický zákazník k nám přichází od innogy, z ceníku Standard, s průměrnou spotřebou 21 MWh, v distribuční zóně GasNet.

Jak si nejjednodušeji ověřit, že platím férovou cenu energií?

U nás rozumíme, že pro někoho může být složité se ve vyúčtování energií vyznat. Proto nabízíme zdarma jednoduché a bezplatné porovnání cen bez závazků. Pro více informací a nezávaznou kalkulaci stačí zavolat na naši bezplatnou infolinku 800 400 500.

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG