MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Zajistěte si s MND výhodnější ceny elektřiny až do června 2022

Zajistěte si s MND výhodnější ceny elektřiny až do června 2022

11. LISTOPADU 2020

11. listopadu 2020 MND a.s., Moravské naftové doly, vydávají nový zvýhodněný ceník elektřiny pod názvem Proud – Ceník 2022.

Noví i stávající zákazníci mají díky němu nejen možnost získat oproti základnímu ceníku až o 12 % výhodnější ceny za MWh, ale i jistotu, že jim tyto ceny zůstanou neměnné až do 30. června 2022.

MND přichází od 11. listopadu 2020 s Ceníkem Proud – Ceník 2022, u kterého v závislosti na distribuční sazbě může zákazník dosáhnout až 12% úspory oproti základnímu ceníku. Nová cena mu zůstane neměnná až do 30. června 2022. Zákazníci, kteří si uzavřou smlouvu online, navíc získají zvýhodnění dalších 30 Kč na stálém měsíčním platu. Srovnání Proud – Ceníku 2022 při sjednání online a výši úspory, kterou může zákazník získat, obsahuje následující tabulka:

 

Porovnání ceníku elektřiny

„Víme, že běžný spotřebitel chce mít jistotu, že má výhodné ceny, na které se může dlouhodobě spolehnout. Jsme proto rádi, že našim zákazníkům můžeme s ohledem na vývoj burzovních cen nabídnout výhodnější ceník, který navíc poskytuje jistotu neměnných cen po delší období. Věříme, že to v dnešní době ocení,“ komentuje Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a.s.

Úsporu s tímto ceníkem je možné spočítat na naší kalkulačce nebo si pro nezávaznou kalkulaci u MND zdarma zavolat na 800 400 500. Na stejné zákaznické lince si pak tento ceník může každý jednoduše sjednat.

Všechny naše ceníky najdete zde.

 

Získejte za sjednání on-line slevu navíc - zde

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

 

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG