Menu

Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naši nabídku může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Smlouvu můžete uzavřít online a většinu servisních požadavků vyřešit v portálu Moje MND. Děkujeme. Vaše MND

Zákaznický portál VO
10. 3. 2020

Převod energií k MND nebyl nikdy snadnější – vše je možné zařídit z pohodlí domova, bez papírů

Zjednodušili jsme podpis smlouvy o převodu energií k MND. Všechny dokumenty lze jednoduše podepsat online – prstem na mobilu, nebo myší na počítači. Vše je možné zařídit, když se vám to nejvíce hodí, nemusíte nikam chodit, ani se domlouvat na předání dokumentů s kurýrem.

Jednou z našich klíčových hodnot je jednoduchost, kterou se snažíme vkládat do všeho, co děláme. Ať už jsou to ceníky, smlouva, ale také procesy. Na ty jsme se nyní zaměřili a další novinkou na cestě ke zjednodušení života našich zákazníků je právě online podpis, který zákazníkům umožní podepsat s námi smluvní dokumenty v reálném čase – online.“ vysvětluje Jan Sýkora, ředitel marketingu.

Je to ten nejrychlejší způsob jak k nám přejít. Dokumenty zákazník okamžitě vidí na svém zařízení a zároveň mu je posíláme i do e-mailu. Smlouvy si pak může přečíst kdykoliv se mu to hodí a poté je může podepsat třeba tahem prstu na mobilu či tabletu, nebo myší na počítači.

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

 __PHONE_LEAD_FORM__ 

Podívejte se jak jednoduché je podepsat smluvní dokumenty s MND online.

Zpět na archiv