Menu

800 400 500

Moje MND

Jak se orientovat ve vyúčtování

 

Řádné vyúčtování (fakturu) od nás dostáváte zpravidla jednou ročně na vámi uvedenou e-mailovou či poštovní adresu. Zároveň máte veškeré své faktury k dispozici v portálu Moje MND v sekci Platby a vyúčtování.  

 

Nová podoba vyúčtování

Vyúčtování energií považujeme za jeden z nejstěžejnějších dokumentů pro komunikaci s vámi, a proto jsme se v MND na jeho úpravu a zjednodušení zaměřili. Od února 2023 vám přinášíme vyúčtování v nové, zjednodušené a přehlednější verzi. Všechny pro vás důležité informace uvádíme hned na prvním listu.

Na dalších listech (v části B a C) pak uvádíme údaje v detailu a podobě, kterou nám předepisuje vyhláška o vyúčtování. Kvůli této části se vyúčtování stává dlouhým a složitým na orientaci, ale máme zákonnou povinnost ji vystavit. Věříme, že přehlednější faktura přispěje k vaší lepší orientaci v energetice.

Detailní vysvětlení k nové faktuře plynu a elektřiny

Pozn. Odkazy k vysvětlení faktur plynu a elektřiny vystavených do 6. února 2023

Pomohl vám tento článek?

Napište nám prosím, pokud vám nějaká informace v článku chybí. Na základě vašeho podnětu můžeme pomoci dalším zákazníkům.

Svoje konkrétní dotazy k našim produktům a službám však prosím pište na mnd@mnd.cz nebo volejte 800 400 500. Vašemu požadavku se tak můžeme věnovat dříve.

Děkujeme za vaši odpověďNenašli jste odpověď?

Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Volejte zdarma 800 400 500 nebo pište na adresu mnd@mnd.cz.