MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND 3. největším novým dodavatelem plynu

MND 3. největším novým dodavatelem plynu

20. ZÁŘÍ 2018

Trh s energiemi v letošním roce ožívá. Dodavatele energií letos změnilo o čtvrtinu zákazníků více než ve stejném období vloni.

Na vlně tohoto trendu je společnost MND a. s., která se v srpnu stala s 58 807 OM třetím největším dodavatelem plynu mezi novými dodavateli. Informaci oficiálně zveřejnil Operátor trhu (OTE).

Stále větší množství zákazníků si za svého dodavatele energií volí MND – Moravské naftové doly. Již druhým rokem se dle statistik OTE MND objevuje na prvním místě v přírůstku nových zákazníků odebírajících plyn. Díky tomu se v srpnu stala 3. největším dodavatelem plynu mezi novými dodavateli.

Odběrná místa 2018

Zákazníkům nabízíme dlouhodobě výhodné a férové podmínky. Kombinace dodávky napřímo od těžaře a expertíza v oblasti obchodování s plynem nám umožňuje ceny našim zákazníkům nastavit tak, aby změnu dodavatele po přechodu k nám již v budoucnu nemuseli řešit,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND.

Důkazem dlouhodobé výhodnosti MND je průměrná úspora typického zákazníka 20 043 Kč za poslední 4 topné sezóny. Aby této úspory dosáhl, nemusel se zákazník vázat. Smlouvy MND jsou totiž na dobu neurčitou.

„Máme radost z toho, že zákazníci náš přístup oceňují. Věříme, že právě proto se skupina našich zákazníků stále rozrůstá. Jen od začátku roku 2018 začalo odebírat Plyn z první ruky 19 370 nových zákazníků,“ dodává Sýkora.

Nárůst OM

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG