MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND Ceníky se stropem klesly od února již potřetí

MND Ceníky se stropem klesly od února již potřetí

2. KVĚTNA 2023

MND od února již potřetí zlevňují Ceníky se stropem. V porovnání s vládním stropem jsou ceny za MWh u plynu o 24 % a u elektřiny o 14 % nižší.

Při vydání Ceníku se stropem MND avizovaly, že tyto ceníky budou postupně s vývojem trhu upravovat a díky příznivému vývoji je opravdu průběžně zlevňují. Od 2. 5. 2023 snižují obchodní cenu plynu, a to na 2 289 Kč/MWh s DPH, a u elektřiny v nejčastější distribuční sazbě D02d na 5 190 Kč/MWh s DPH. Aktuální výše cen za MWh je na Ceníku se stropem u plynu o 24 % a u elektřiny v sazbě D02d o 14 % nižší v porovnání s vládním stropem.

„Díky příznivému vývoji cen přicházíme u našich Ceníků se stropem od února letošního roku již se třetím snížením ceny,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie a.s., a doplňuje: „Lze očekávat, že příznivý vývoj cen bude ještě nějakou dobu pokračovat, a proto zákazníkům jednoznačně doporučujeme si ceny nyní nefixovat a nechat si je nejprve tzv. vyklesat.“

Přehled vývoje cen Ceníků se stropem od února 2023 ukazují přehledně následující obrázky:

Snižování cen energií u MND

Zájemci o odběr energií od MND si mohou tyto ceníky sjednat a smlouvu podepsat jednoduše online z pohodlí domova. Nemusí tedy nikam chodit, psát ani telefonovat. Více na mnd.cz.

 

Přejít na web a objednat se slevou 3000 Kč

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

 

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG