MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>S online portálem Moje MND je správa energií rychlá a jednoduchá

S online portálem Moje MND je správa energií rychlá a jednoduchá

24. KVĚTNA 2023

V MND naše služby spojené s dodávkou energií neustále vylepšujeme. I proto jsme na základě zákaznické zpětné vazby spustili novou verzi online portálu Moje MND. Zákazníci v něm vyřídí vše potřebné týkající se energií rychle a jednoduše online z pohodlí svého domova. Na portálu mají na jednom místě veškerou smluvní dokumentaci, aktuální ceník i přehled o své spotřebě. Mohou si v něm měnit údaje o odběrném místě či si zadat například samoodečet.

„Při tvorbě nového zákaznického portálu jsme se soustředili na to, aby byl především funkční a intuitivní a umožňoval splnit všechny základní potřeby zákazníků. Ti mohou jeho funkce využít jak z počítače, tak z mobilu,“ uvádí Markéta Hruzová, ředitelka provozu a zákaznické péče společnosti MND Energie, a.s.

Zákazníci se do portálu Moje MND mohou přihlásit za pomoci svého účtu na Googlu nebo Facebooku a zjednodušit si tak vstup do portálu bez potřeby pamatovat si přihlašovací údaje.

Orientaci v portálu a rychlý přehled o energiích zákazníkům usnadňuje graficky atraktivní a uživatelsky přívětivé prostředí. Tím, že je portál plně responzivní, mohou jeho novou podobu pohodlně využívat nejen na počítači, ale i na tabletu či mobilním telefonu.

Zákazníci na portálu najdou i tzv. budík spotřeby. Díky němu si mohou hlídat optimální nastavení záloh v porovnání se skutečnou spotřebou tak, aby za energie zbytečně nedopláceli. Stačí, aby si zadávali samoodečty. Kromě budíku najdou zákazníci také graf vývoje spotřeby nebo informace o smlouvě či aktuálních cenících.

Portál Moje MND zákazníkům dále nabízí jednoduchý přehled záloh a vyúčtování, kde zjistí, zda mají vše řádně uhrazeno. K platbě záloh nebo případných nedoplatků mohou kromě standardních platebních metod využít také rychlou platbu přes QR kód. V této části mají zákazníci navíc možnost upravovat detaily pro placení záloh a zasílání vyúčtování nebo si změnit kontaktní údaje. K tomu jim pomůže záložka „Požadavky“, kde jde nahlásit samoodečet, měnit způsob úhrad či nám jen napsat zprávu.

Zákazníci, kteří na odběr energií od MND teprve čekají, obdrží své přihlašovací údaje ihned po podpisu smlouvy a pak v portálu mohou sledovat, v jaké fázi se přechod k MND nachází. Věříme, že současné změny portálu povedou ke spokojenosti stávajících zákazníků, ale také k rozšíření řad těch nových.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2023, MND Energie a.s.

KKCG