MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND nevyužívá podomní prodejce energií

MND nevyužívá podomní prodejce energií

13. DUBNA 2015

MND podomní prodej energií přímo ani přes obchodní partnery nevyužívá.

Moravské naftové doly reagují na článek publikovaný dne 3. dubna 2015 na webu Chrudimskenoviny.cz, které uvedly, že zaměstnanci MND nabízeli na chrudimském sídlišti prodej energií a to přes vyhlášku, která podomní prodej v obci zakazuje. MND podomní prodej energií přímo ani přes obchodní partnery nevyužívá. Po Kuřimi jde tak v krátké době nyní o druhý případ falešných obchodních zástupců MND.

Upozorňujeme proto na toto množící se nekalosoutěžní jednání konkurence, která podvodných podomních prodejců a zneužití jména MND – Moravských naftových dolů stále častěji využívá. V souvislosti s uvedeným podomním prodejem falešných obchodních zástupců se budeme bránit všemi dostupnými právními prostředky včetně podání trestního oznámení na neznámého pachatele, který svým jednáním úmyslně pošpinil dobré jméno MND.

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG