MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND se stalo nejférovějším dodavatelem

MND se stalo nejférovějším dodavatelem

14. DUBNA 2017

MND se umístila na prvním místě v průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2017, který provedl srovnávací portál srovnám.cz v rámci sítě Tiscali.

Portál srovnám.cz ve svém srovnávači nezobrazuje pouze cenové nabídky jednotlivých dodavatelů energií, ale poukazuje také na podmínky, za kterých zákazník výhodnou cenu získává. Do průzkumu bylo zařazeno celkem 17 dodavatelů energií, kteří byli hodnoceni 10 kritérii jako například bezplatná zákaznická linka, srozumitelnost smluvních dokumentů či přihlášení se k aktualizovanému Etickému kodexu. Právě ke kodexu, který potvrzuje prozákaznický přístup dodavatelů, jsme se jako jediní z hodnocených dodavatelů přihlásili právě my. Významnost jednotlivých kritérií průzkumu pak byla určena na základě online průzkumu mezi spotřebiteli.

Portál srovnám.cz má v plánu tento průzkum uskutečňovat každý rok, čímž chce přispět k větší transparentnosti a přehlednosti nabídek na trhu s energiemi.

MND máme z našeho vítězného umístění radost a budeme i nadále dělat vše proto, abychom našim zákazníkům zajistili nejen dlouhodobě výhodnou cenu, ale také výhodné podmínky.

Více informací o průzkumu portálu srovnám.cz

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG