MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND znovu zlevňují ceny plynu a elektřiny u základních ceníků i u ceníků se stropy

MND znovu zlevňují ceny plynu a elektřiny u základních ceníků i u ceníků se stropy

13. ÚNORA 2024

MND, Moravské naftové doly, snižují od 20. 3. 2024 znovu obchodní ceny za MWh u základních ceníků. Od března 2023 tak základní ceny MND u plynu klesly o 53 % a u elektřiny o 56 %. Současně MND zlevňují také Ceníky se stropem, u kterých zároveň prodlužují platnost MND cenového stropu až do 31. 12. 2024.

Díky pokračujícímu příznivému vývoji na energetickém trhu snižují MND již počtvrté za 12 měsíců, obchodní ceny za MWh u základních ceníků. U plynu nově stanovují obchodní cenu 1 926 Kč/MWh vč. DPH a se zahrnutím 6% slevy za věrnostZákazníkům, kteří mají sjednaný základní ceník Proud, se cena za MWh v nejčastější distribuční sazbě D02d sníží na částku 4 544 Kč/MWh s DPH. MND tak obchodní ceny za MWh u základního ceníku snížily za posledních 12 měsíců u plynu o 53 % a u elektřiny o 56 %.

S dalším snížením cen základních ceníků potvrzujeme, že vývoj cen našim zákazníkům pečlivě hlídáme, tak aby odebírali energie za co nejvýhodnějších podmínek,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie a.s. „Zlevnění je zcela automatické, zákazníci pro jeho zohlednění nemusí nic dělat“, dodává.

MND současně od 20. 3. 2024 nabízejí také zlevnění Ceníku se stropem, u kterého prodlužují platnost tzv. MND cenového stropu, kterým zákazníkům garantují maximální cenu do 31. 12. 2024.  Tento ceník u plynu stanovuje obchodní cenu na 1 986 Kč/MWh s DPH a u elektřiny v nejčastější distribuční sazbě D02d na 4 491 Kč/MWh s DPH.

U Ceníku se stropem nabízíme zákazníkům možnost využít situace na trhu, kdy ceny stále klesají. Díky prodloužení platnosti MND cenového stropu si mohou nechat ceny vyklesat s jistotou, že ani v případě nepříznivého vývoje na energetickém trhu nebudou do konce roku 2024 platit více, než jaká je cena našeho stropu,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace společnosti MND Energie a.s.

Stávajícím zákazníkům se zlevnění promítne do cen automaticky. Noví zákazníci, kteří mají o Ceník se stropem zájem, si ho mohou sjednat a smlouvu podepsat jednoduše online na mnd.cz.

Přejít na nabídku ceníků

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG