MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Ušetřit na energiích můžete z pohodlí domova

Ušetřit na energiích můžete z pohodlí domova

17. DUBNA 2020

Výběrem toho správného dodavatele totiž můžeme ušetřit i několik tisíc korun ročně.

V současné nelehké době spousta z nás začíná přemýšlet, jak a na čem ušetřit. Nyní konečně máme čas podívat se na své staré faktury za energie a ověřit si, zda za plyn či elektřinu neplatíme zbytečně moc. Novinkou, o které možná nevíte, je možnost si úsporu na energiích kompletně zařídit z bezpečí a pohodlí domova. U MND (Moravských naftových dolů) si na internetových stránkách jednoduše ověříte, kolik můžete ušetřit, ale také zařídíte všechny smluvní dokumenty včetně podpisů. Díky novince od MND lze nyní vše zajistit kompletně z pohodlí domova, včetně podpisu smluvních dokumentů přes mobil.

Možnost zajistit si úsporu na energiích kompletně online zákazníci oceňují a využívají ji čím dál častěji. V březnu to bylo již 33 % všech nových zákazníků. Nespornou výhodou je, že v této nelehké době nemusí zájemci o naše energie již nikam se smlouvou chodit ani si nechávat posílat kurýra. V případě dotazů je jim k dispozici každý den v době od 8 do 20 hodin bezplatná infolinka 800 400 500, kde jim rádi zodpovíme případné dotazy,“ dodává k tomu Jan Sýkora, ředitel marketingu MND.

Jak vlastně podepsání smluv na dálku probíhá?

Dokumenty zákazník okamžitě vidí na svém zařízení a zároveň je dostane spolu s odkazem na jejich podepsání i do e-mailu. Smlouvy si pak může přečíst, kdykoliv se mu to hodí, a poté je může podepsat třeba tahem prstu na mobilu či tabletu nebo myší na počítači. Záleží na tom, na jakém zařízení si odkaz otevře.

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina

 

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG