MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>MND znovu zákazníky zvoleny nejdoporučovanějším dodavatelem energií

MND znovu zákazníky zvoleny nejdoporučovanějším dodavatelem energií

18. LEDNA 2022

Výzkum spokojenosti zákazníků s dodavateli energií (agentura STEM/MARK, 10/2021), potvrzuje, že MND jsou nejdoporučovanější dodavatel energií v ČR.

Výzkum byl proveden v období od 5. do 15. října 2021 na rozsáhlém vzorku 2 228 respondentů, kteří hodnotili svého vlastního dodavatele.

Nejvyšší míru doporučení v porovnání s ostatními dodavateli energií získaly od zákazníků MND, Moravské naftové doly a obhájily tak již poněkolikáté svoji pozici nejdoporučovanějšího dodavatele energií v ČR. Zákazníci jsou tedy nejvíce ochotni doporučit svým blízkým a příbuzným právě MND.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

Ve výzkumu byla použita metoda NPS (Net Promoter Score), která vyhodnocuje míru, s jakou by respondent doporučil přátelům nebo známým svého dodavatele energií. Hodnota NPS nabývá rozpětí 100 až -100, přičemž plusové hodnoty vymezují chuť doporučit, ty mínusové pak naopak. Vzhledem k tomu, že energetický trh je velmi specifický obor, je v grafu uvedena hodnota průměrného NPS, aby napomohla lepší interpretaci.

Níže uvedený graf ukazuje pořadí hodnocených NPS jednotlivých dodavatelů.

Doporučení na dodavatele energií

Hodnota 36 u MND je velmi nadprůměrná. Zákazníci MND nejlépe hodnotí možnost sjednání smlouvy online a samotný proces převodu energií k MND. K jejich spokojenosti dále přispívá dlouhodobě výhodná cena a komunikace.  Větší detail výzkumu najdete zde.

Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie a.s. k hodnocení zákazníků uvádí: „Obhájení titulu nejdoporučovanějšího dodavatele energií nás velmi těší. Je to pro nás důležitá zpětná vazba od našich zákazníků. Věříme, že tímto ocenili náš dlouhodobě férový přístup k dodávkám energií.“ a dodává: „Zároveň toto hodnocení od zákazníků vnímáme jako závazek do budoucna, abychom pro ně naše služby nejen na vysoké úrovni udrželi, ale i dále je zlepšovali.“

Odebírat energie od MND je dle hodnocení zákazníků tedy sázkou na kvalitní zákaznickou péči a férový přístup. Sjednat si u MND plyn nebo elektřinu můžete jednoduše online z pohodlí domova na http://www.mnd.cz.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG