MND.cz
Hlavní stránka>Novinky>Posviťte si na své účty za elektřinu

Posviťte si na své účty za elektřinu

19. ÚNORA 2021

Pokud si chce domácnost posvítit na své účty za elektřinu a optimalizovat je, má několik možností.

Může začít využívat úsporné spotřebiče, zkontrolovat, zda má nastavenou správnou distribuční sazbu, nebo změnit dodavatele energií. Víte, že přechodem k MND lze ušetřit nejen na plynu, ale i na elektřině nemalé peníze?

Také patříte k lidem, kteří neradi platí zbytečně moc? Pokud ano, tak právě vás by mohl zajímat náš nový zvýhodněný ceník elektřiny, který jsme uvedli pod názvem Proud – Ceník 2022. Přechodem na tento ceník můžete dosáhnout oproti základnímu ceníku až o 12 % výhodnější ceny za MWh, ale i jistotu, že tyto ceny vám zůstanou neměnné do 30. června 2022. Zákazníci, kteří si uzavřou smlouvu online, navíc získají zvýhodnění dalších 30 Kč na stálém měsíčním platu. Srovnání Proud – Ceníku 2022 při sjednání online a výši úspory, kterou může zákazník získat, obsahuje následující tabulka:

Úspora s MND

Přehled platný k 28. 1. 2021, pro sazbu D02d, jistič do 3x10 A, spotřebu 2,5 MWh/rok a distribuční zónu ČEZ.

Spočítejte si úsporu:

Můžete ušetřit až

 

Chci úsporu 

Pokud si přesně nepamatujete svoji spotřebu, nevadí – jednoduše si ji můžete odhadnout dle naší jednoduché tabulky níže. V ní jsme vám uvedli hrubé odhady průměrných ročních úspor pro některé vybrané spotřebiče při jejich „běžném provozu“. Na první pohled jsou pro jednotlivé spotřebiče úspory relativně malé, ale v dnešní moderní domácnosti používáme samozřejmě běžně mnohem více spotřebičů, než je uvedeno. Spotřeba se u jednotlivých přístrojů bude samozřejmě rovněž lišit pro různě veliké domácnosti – uvedené úspory berte proto s nadhledem.

Spotřeba domácích spotřebičů

Přehled platný k 11. 11. 2020, pro sazbu D02d a distribuční zónu ČEZ. Uvedená úspora je při přechodu z ceníku ČEZ – Elektřina na dobu neurčitou na MND – Ceník 2022 Online, spotřeba je orientační.

Přechodem k MND sázíte na jistotu správné volby

V MND nabízíme našim zákazníkům dlouhodobě výhodné dodávky energií a stabilitu férového jednání. To jsou atributy, které oceňují. Díky jejich spokojenosti jsme na trhu s elektřinou čtvrtým největším alternativním dodavatelem s počtem 75 940 odběrných míst a patříme tak podle statistik OTE, operátora trhu, k nejrychleji rostoucím dodavatelům energií.

Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci, přejděte k nám a ušetřete. Volejte zdarma 800 400 500. Jsme vám na ní k dispozici každý den v týdnu od 8 do 20 hod.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420

RECENZE

Nejlepší referencí jsou pro nás pozitivní recenze a reakce našich zákazníků, proto uvádíme jejich příklady z našeho Facebooku. V případě, že potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás na emailu mnd@mnd.cz.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

Chcete poradit?

Zanechte nám telefon
a my se vám ozveme.

+420


Member of KKCG Group | Copyright © 2024, MND Energie a.s.

KKCG