Menu
Zákaznický portál VO
21. 1. 2020

MND znovu oceněno jako nejférovější dodavatel energií

Společnost MND, a. s. se pravidelně umisťuje na předních místech výzkumů týkajících se spokojenosti zákazníků. Tentokrát již potřetí za sebou obhájila titul nejférovější dodavatel energií portálu srovnám.cz. Na více informací o tom, co je dle MND férové, jsme se zeptali Jana Sýkory, ředitele marketingu a komunikace.

Proč myslíte, že jste se již potřetí umístili na špičce férovosti v energetice?

Férové podmínky a dlouhodobě výhodná cena jsou naše klíčové priority již od samého začátku našeho působení na trhu. Energie do domácností dodáváme výhradně se smlouvami na dobu neurčitou, které jsou psány velmi přehledně a bez zbytečné právničiny. Naše smlouva je jen na jednu stranu a obchodní podmínky na jeden list. V podmínkách nemáme žádné poznámky pod čarou ani skryté sankce. Díky tomu, že jsou naše smlouvy na dobu neurčitou, je předem jasně dané, jak by šly případně vypovědět – zájemci o naše energie se tak při přechodu k nám nemusí ničeho obávat. Zákazníci si u nás také mohou vybrat způsob vracení přeplatku, který jim nejvíce vyhovuje, zcela bez poplatku. V MND nemáme žádný sazebník poplatků ani ceník dodatkových služeb.

Jsme velmi rádi, že náš férový přístup k zákazníkům je oceňován nejen samotnými zákazníky, ale také v průzkumech, které se na férovost a zákaznickou péči zaměřují. Naše umístění na předních příčkách podobných průzkumů bereme jako odměnu za odvedenou práci, ale především také jako závazek do budoucna vůči našim zákazníkům.

Více o průzkumu Férovost dodavatelů energií

Pro srovnávač cen energií srovnám.cz průzkum zpracovala agentura STEM/MARK. Do průzkumu bylo zařazeno celkem 16 dodavatelů energií, kteří měli v době průzkumu dle statistik OTE více než 30 000 zákazníků s elektřinou nebo více než 20 000 zákazníků s plynem.

V posledním ročníku průzkumu bylo vyhodnocováno 12 kritérií, která zákazníci považují za důležitá při výběru dodavatele energií. Patřily mezi ně například způsob, jakým je zákazník informován o změně ceny či změně obchodních podmínek, možnost porovnání ceny se stávajícím dodavatelem, srozumitelnost smluvních dokumentů a jejich dohledatelnost na webu dodavatele, zpoplatnění zaslání faktur poštou nebo poplatek za zaslání přeplatku složenkou.

S námi máte jistotu správné volby - MND recenze

Získejte za sjednání on-line až 1 000 Kč navíc - zde

 __PHONE_LEAD_FORM__ 

__RECENZE__

Zpět na archiv